Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Micsoda lehet eme megmagyarázh...

Micsoda lehet eme megmagyarázhatatlan jelenségek sora mamám házában?

Figyelt kérdés

Szombat este volt unatkoztam néztem a TV-t mamám behozza a vacsit neki kezdek kortyolok párat a teámba mamám elmegy aludni egyszer csak kb 10:30 lehetett semmi huzat se volt és az ajtó kinyílik magától de rohadt erősen és neki csapódik a falnak na akkor befostam és hideg is lett a szobába egy picit

aztán vasárnap reggel a mamám elment boltba akkor meg csak leesik egy bögre a polcról Most délután meg vittem neki pőrkőltet mert főztünk beszélgetünk a konyhába és magátol a konyha ajto nyílt ki


2014. márc. 23. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem jól záródnak az ajtók. Ilyen sűrűn előfordul, a legkisebb szélben, vagy ha jármű megy el a ház előtt. A bögre is ezért eshetett le. Vagy csal a polc szélére volt téve.

NEM a középkorban élünk már.

2014. márc. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huzat van a házban.
2014. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
műanyag ablakoknál nehéz lesz a huzat :D és minden be volt zárva
2014. márc. 23. 15:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nálam, az 5 pontos, biztonsági zárral rendelkező műanyag nyílás záró kinyílik, azt megnézem, amúgy mennék reklamálni a céghez ahol vettem, hogy garanciába cseréljék ki, mert mi ez, hogy egy kis szellő miatt kinyílik egy 5 ponton záródó nyílás záró.
2014. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szellemek, rakjál sót a nyílászárók elé.
2014. márc. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orkán erejű huzatnak kell lennie a lakásban ahhoz, hogy kivágódjon a szobaajtó és levigye a huzat a bögrét a polcról.Egy enyhe szellőtől nem fújja szét a tárgyakat.Ezt azért a szkeptikusoknak is illene tudni.

Valószínű tehát, hogy poltergeist jelenség van ott.Tinik közelében leggyakoribb, vagy frusztrált személyek körül.

2014. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom egy 400 g-s bögrét csak úgy nem libbent meg a szél meg nem csapkodja az ajtót
2014. márc. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!