Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha majd meghalsz és szellem...

Ha majd meghalsz és szellem leszel, fogsz agyonrémiteni emberket?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 16:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem tervezem, hogy itt maradok az élők között. Én majd minél előbb szeretnék átmenni a túlvilágra, és a többi szellemmel pajkoskodni. :)
2010. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

pajkoskodni.


Először pajtáskodi-t olvastam, aztán pajzánkodni-t. XD

Ha szellem leszek akkor megtanulok olvasni :D

2010. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Belőlem einherjar lesz, nem szellem.Naponta harcolok, meghalok, berúgok, eszek, iszok, és ha eljön a Ragnarök, hősi halált halok Odinért!:)
2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Faszagyerek vagy, utolsó. :D
2010. máj. 26. 20:23
 15/19 anonim ***** válasza:
Persze! Minden olyan embert akik tönkreteszik a világot addig rémisztgetek, míg abba nem fejezi! :D:D:D
2010. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Naná!

Halálra fogom rémisztgeti azokat az embereket akik tönkretették a világunkat. Kezdve a Teletabi kigondolójával :D Folytatava Tomas a gőzmozdonnyal. Aztán jöhet az Im és a Bravo/bravo girl! szerkeztősége. Közben beiktatom a Harry P. íróját és H.P játszó szinész gyerkőcöt, esetleg az alkonyat "sztárjai" is megkaphatják a magukét.Eztköveti Madonna. Majd jöhet Magyar.o. vezetése. Na? :D Ezzel el leszek egy idejig :) Jah és akkor Még Hannah Montanaról nem is beszéltem, meg a női plegykalapokról :)

2010. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
:)
2010. jún. 7. 08:59
 18/19 anonim ***** válasza:
há még szép majd az osztály társaimat és a legjobb barátaimat(2)védeni fogom!
2010. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
én szerepelni fogok a szellemekkel suttogóban :) azt még forgatják?
2012. szept. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!