Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van a házban?

Szellem van a házban?

Figyelt kérdés

Körülbelül 15 éve költöztünk ide. Tudni kell hogy régi családi házról van szó, de már gyerekkoromban is nagyon féltem a háznak egy részében. A konyha egy része, meg az egyik kis szoba régen egy folyosó volt és nem tudnám megmagyarázni miért érzek félelmet tőle,de nem csak én vagyok vele így.

Történt már több érdekes dolog az elmúlt években. Kopogást hallok,mintha valaki a faasztalon kopogna, vagy ha biztosan bezárom az ablakot,s többször olyan hangot hallok mintha kinyílna. Vannak olyan éjszakák amikor sorozatosan egy időben kelek fel , 3:22. Aztán elmúlnak,majd kis idővel megismétlődnek.

De a legfurcsább az hogy kileng az ajtó ,30-40 centire. Ide-oda,mintha valami mozgatná. Jó múltkor mikor megfogtam az ajtót,amint kiléptem a küszöbre csattant mögöttem mintha a huzat utánam vágta volna. Ablak nem volt nyitva és akkor is ellenkező irányba kellett volna csapnia. Előfordul néha hogy a nevemen hallom szólitanak.

Nem hiszek ilyenekben,mitől lehet ez? Nem bemesélem ezeket s dolgokat.


2017. szept. 12. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:
A másik dolog : a kutya mostanában a konyhában nyüszít,sír mindig. Semmi ok nélkül.
2017. szept. 12. 15:23
 2/9 Király Péter 1 ***** válasza:
9%
Jól érzed, ne foglalkozz negatív véleményekkel. Nálunk ugyan ez volt, van. Itt éjjel macskák felálló farokkal rohannak szobáról szobára, kutya nyüszít lenn!!! Kopog padló nappaliban, paláson is, minden éjjel eldőlt fénykép ugyan akkor zárt ablaknál!!! Látom, hallom őket, igen házakban megesik vannak, ugye múltból jönnek ők, valamelyik mást akar. Vannak szellemek akik lehetnek gonoszak akiket a dög használ fel, van maga a dög aki nem ember, van jó szellem aki törődést akar pl. Én hallom látom itt őket, ja éjjel három után kezdődik idejük!!! Akkor kezdenek élni.. Én elmentem egy különös képességű nűhöz aki sok embert kezel, rólam levette, adott védelmet, benne vagyok ebben, elűzni más dögeit eltudom, felpiszkálni nem akarom őket. Én fogok evvel foglalkozni tisztítani házat stb. Tudom sok a kamus.
2017. szept. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Király Péter 1 ***** válasza:
11%
Nem kellemes élmény, érzés ha mondják: hagyd abba a táncot, lesz még rossz neked, fagyos lesz a levegő, szúrós büdös szaggal, na ezek a dögök, dög aki lélekre vadászik. Ha házban van mint nálunk átjáróház nekik ők úgy veszik te betolakodó vagy ezért is támadhatnak, mert más családhoz kötődnek. De támadhatnak gyenge lelkű, én erejű embert, lábadozót aki fekszik akár kórházból lábadozik. Unokaöcsémet is zaklatták, elüldöztem őket, azok már félelmetesek voltak elején nekem. Nézd meg neten kik foglalkoznak ezzel keresd fel őket.
2017. szept. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

Elnézést kérek kedves kérdező, Te még simán a normális kategóriába tartozol "Király Péter 1"-hez képest.


Péter: a macskák akkor szoktak éjjel rohangászni falálló farokkal, ha bagzanak. Ez megmagyarázza a kutyád viselkedését is az adott időpontban.


[link]

2017. szept. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Király Péter 1 ***** válasza:
8%
Tudom sokan nem hisznek ebben, nem veszem fel e véleményeket aki nincs benne, amikor látjuk halljuk őket stb. Tudom mikor viselkednek e helyzetben macskák. Utána nézettünk igen is léteznek itt vannak a házban.
2017. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Keressetek egy jó pszichiátert saját érdeketekben, 90% esélyes, hogy látens skizofrénia.
2017. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

"Utána nézettünk igen is léteznek itt vannak a házban."


És az a valaki még véletlenül sem kapott pénzt tőletek, vagy volt egyéb érdeke abban, hogy ezzel etessen titeket, ugye? Mi van ha téved az illető?

2017. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Király Péter 1 ***** válasza:
A több ezer ember aki hozzá jár érdekes köztük én is csak kiváló eredményt éreztem, igen előítélettel van sok ember. Ja még három valaki is megállapította e tényt dögök vannak itt, ennyire én is értek hozzá ennyi.
2017. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"A több ezer ember aki hozzá jár érdekes köztük én is csak kiváló eredményt éreztem, igen előítélettel van sok ember."


Tovább mennék, több TÍZezer olyan ember van az országban, aki "kiváló eredményt érez". Ez a hit ereje. Ezért van az, hogy placebo-tól is meggyógyulhatnak az emberek.


És ne mondd, hogy előítélettel élek, én magam is láttam ilyesmit, de az, amit a kérdező írt még egyáltalán nem utal ilyen jelenségre. Talán az egyedüli érdekesség, hogy "Előfordul néha hogy a nevemen hallom szólitanak". De ez is lehet a képzelet játéka, főleg ha valaki egy olyan házban él gyermekkora óta, ahol folyamatosan fél.


"Ja még három valaki is megállapította e tényt dögök vannak itt"


Igen, van egy réteg, aki az egyszerűbb gondolkodású/babonás/könnyen megvezethető emberek kizsákmányol próbál megélni. De ez a réteg nem létezne, ha nem lenne igény rájuk. És sajnos van, ők szolgáltatnak, Ti fizettek és megnyugodtok, mindenki elégedett. Az EZO nagy része sajnos a babona iránti igényre épül fel, tehát csalás. A baj, hogy a hiteles, netán tudományos szempontból is érdekes/vizsgálandó részeket is lehúzzák ezzel.


Ne sértődj meg, de számos hozzád hasonló emberrel beszéltem már, és mindegyiknél megfigyelhető volt egy fajta furcsa fogalmazásmód és szóhasználat, ami nálad is, ezért írtam, hogy "egyszerűbb gondolkodású", ami nem becsmérlés akart lenni, hanem egyszerű ténymegállapítás.

2017. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!