Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha imádkoznék istenhez hogy...

Ha imádkoznék istenhez hogy haljak mar meg vegre akkor megtenne vagy buntetesbol meg jobban kitolna velem?

Figyelt kérdés
utálom magam es az eletet is, mindent utalok.

2017. szept. 22. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem teszi meg. Szerintem másoknak se, de próbálkozni lehet. Nem hinném, hogy ilyen könnyen meg lehet halni... Semmi se könnyű...
2017. szept. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Inkább imádkozz azért, hogy jöjjenek rendbe a dolgaid és legyen egy normális életed. Próba szerencse! ;)

15/L

2017. szept. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Nem Isten miatt tartasz ott ahol tartasz, hanem kizárólag a saját döntéseid miatt. Miért rajta kéred számon a saját hülyeségedet? Miért büntetne, miért avatkozna be egyáltalán? Semmi oka nincs rá, valamint miért ugrálna egy tudatlan ember minden szavára, ha még csak azt sem vagy képes megítélni tisztán, hogy mi a jó számodra? Gondolkozz!!!
2017. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
78%

Szia, én is kértem ezt egy időben, de aztán olyan embereket adott az életembe akikért érdemes élni. :)

Hidd el, sokkal jobban kifizetődik az élet (mondom én aki többször is próbált végetvetni az életének) inkább erőt és kitartást kérj tőle. :)

Ha valakivel beszélgetni szeretnél nyugodtan írj, hátha segíthetek valamiben.

L/20

2017. szept. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
38%
Mièrt imadkoznál valamihez, ami csak az emberek fejèben van, hogy az elvárásoknak megfelelően viselkedjenek?
2017. szept. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel. De szerintem Isten nem foglalkozik gyilkossággal, talán a Sátán... ilyet mondani egy labilis embernek. Talán pszichiátert kéne ajánljak...? Igen, szerintem arra van szükséged, pszichiáter. Touché! 😇
2017. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Én azon elgondolkodnék hogy egy 15 éves lánynak -aki írt itt..- több esze van:).. Te magad teremted a világot magad köré..tudjuk hogy nehéz, másnak is!! De nem szabad feladni!

Élvezd, olyan rövid!! És aki tolószékben él??? Örülj hogy az egészséged megvan!

2017. szept. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem létező dolgok nem tudnak megölni.
2017. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
57%
Isten nem kínoz. A sátán az, aki bánt.
2017. szept. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha az egómnak adnám az irányítás lehetősègèt, most elmagyaráznam neked, hogy a keresztèny Isten az mi vagyunk, a sátán pedig a föld. Viszont nem az egóm az aki irányít, így nem fogok vitatkozni, okoskodni, beszálni a duális nèzőpontok vègeláthatatlan ès èrtelmetlen harcába.
2017. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!