Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Boszorkány lehetek? :O

Boszorkány lehetek? :O

Figyelt kérdés

Nem vagyok őrült!


Boszorkányok léteznek,de ne úgy képzelje el senki,mint a mesékben ;)


Onnan feltételezem,hogy mondta már egy ismerősöm is aki szereti és foglalkozik ilyenekkel. Mondok példákat:


1) Teremtek a szavaimmal úgy mond. Tehát,amit kimondok legtöbbször valóra is válik,legyen az átok vagy áldás (az áldás kevesebbszer válik valóra) vagy egyszerűen egy kimondott szó/mondat valóra válik.


2) Képes vagyok az asztrál utazásra! Aki nem tudja mi az: Nyugodt helyzetbe kerülsz,nem mozogsz,és nálam bizsergő érzés jön,majd a lelkem elhagyja a testem,ilyenkor bárhova ellehet utazni úgy mond,mint szellem/lélek.


3) Tudok a kezemmel gyógyítani,ezt értsétek úgy,hogy ha fáj valamim,mint tegnap is megcsípett a dongó,rátettem a kezem a fájó pontra és elmúlt a fájó érzet!


4) Ez nem tudom igaz-e,de azt szokták mondani hogy akinek vannak macskái,és állandóan követik vagy ott vannak mindig körülötte,akkor azt mondják olyankor a macska támogatja gazdáját, érzi a mágikus erőket.


5) Tudatosan álmodok,ez velem született,egyszerűen felismerem hogy álmodok.


6) + itt ez a link,és ami itt le van írva MIND IGAZ rám!!! [link] Kivéve,a blokkolásos,az nem igaz.


És elmondanátok,egy boszorkánynak milyen képességei lehetnek? 



2017. okt. 15. 09:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
nlcafe ja, hagyjuk már. Az pont az ilyen magadfajta retardált p*csáknak való szennylap. :D
2017. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem , te a nagy kútcsa vagy .
2017. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Igen boszorkán vagy. Légy boldog vele
2017. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz hozi boszi, ha csak egyedül te gy igazán yboszorkány légy, nem elég, ha annak aposztrofálod magad.

Kell még sok nálad tudatlanabb, hogy legyenek, akik elfogadják boszorkány mivoltodat.

Nem vagy iga

2017. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
5%

Bocsánat valami hUba csúszott be, folytatom.

.

Nem vagy igazi boszi, ha csak és kizárólag te tudsz róla!

Ha mások is elismernek annak, azt jelenti, hogy van még lejjebb is...

2017. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De nem olyan boszi hogy varázsolgat meg minden... Hanem aki mágiával foglalkozik meg hasonlók.. Sajnálom,hogy egyesek nem tudják megkülönböztetni a kettőt egymástól..
2017. okt. 15. 19:02
 7/25 anonim ***** válasza:
43%

A mágia a varázslás 'tudománya'.

Tehát az a boszi, aki mágiával foglalkozik az bizony varázsolgat.

2017. okt. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hát,attól függ hogy értelmezzük.. Mivel,azért senki sem képes tűzgolyókat dobálgatni :D
2017. okt. 15. 19:26
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha jó segged van, ráülhetsz a nyelemre! Üdv: a seprű
2017. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
94%
Kaptál meghívót a Roxfort boszorkány és varázsló képző szakiskolától? Nem? Na látod
2017. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!