Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Boszorkány lehetek? :O

Boszorkány lehetek? :O

Figyelt kérdés

Nem vagyok őrült!


Boszorkányok léteznek,de ne úgy képzelje el senki,mint a mesékben ;)


Onnan feltételezem,hogy mondta már egy ismerősöm is aki szereti és foglalkozik ilyenekkel. Mondok példákat:


1) Teremtek a szavaimmal úgy mond. Tehát,amit kimondok legtöbbször valóra is válik,legyen az átok vagy áldás (az áldás kevesebbszer válik valóra) vagy egyszerűen egy kimondott szó/mondat valóra válik.


2) Képes vagyok az asztrál utazásra! Aki nem tudja mi az: Nyugodt helyzetbe kerülsz,nem mozogsz,és nálam bizsergő érzés jön,majd a lelkem elhagyja a testem,ilyenkor bárhova ellehet utazni úgy mond,mint szellem/lélek.


3) Tudok a kezemmel gyógyítani,ezt értsétek úgy,hogy ha fáj valamim,mint tegnap is megcsípett a dongó,rátettem a kezem a fájó pontra és elmúlt a fájó érzet!


4) Ez nem tudom igaz-e,de azt szokták mondani hogy akinek vannak macskái,és állandóan követik vagy ott vannak mindig körülötte,akkor azt mondják olyankor a macska támogatja gazdáját, érzi a mágikus erőket.


5) Tudatosan álmodok,ez velem született,egyszerűen felismerem hogy álmodok.


6) + itt ez a link,és ami itt le van írva MIND IGAZ rám!!! [link] Kivéve,a blokkolásos,az nem igaz.


És elmondanátok,egy boszorkánynak milyen képességei lehetnek? 



2017. okt. 15. 09:09
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
91%
Ha komoly a történeted, akkor lehet egy olyan képességed, hogy besétálsz a pszichiátriára is.
2017. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

Egy külső szemlélő, aki nem ismer engem simán boszorkánynak hinne szerintem. Feketében járok, nagyon hosszú, sötét hajam van (több, mint 1m, sokan tettek már rá megjegyzéseket), beszélek a macskáimhoz, akik lelkes nyávogással válaszolnak is és követnek bárhová, házon kívül is, teknősöm és óriáscsigám is van, gyógynövényeket is szoktam szedni, volt hogy még bogarat is, mindig egy seprű van az ajtónknak támasztva.


Magyarázat: Szeretem a fekete színt, félek a hajvágástól, kiskoromban nem igazán voltak barátaim, ezért a macskák voltak a társaságom, szeretem az állatokat, párom nem szívesen szed gyógyszert, de teát szívesen iszik, mikor fiókát neveltünk szedtem neki szöcskéket, bogarakat, szobakutyánk van és nem akarom, hogy szétrágja a seprűt ezért kint tartjuk.


Amúgy ez a tudatos álmodás, meg megérzés, hogy eszembe jut valami és "valóra válik" nekem is van, de ezek csak véletlenek, semmi köze a boszorkánysághoz, nem is tartom magam annak. Az nlcafe meg...inkább nem mondok rá semmit.


A boszorkányokat régen az ördög szeretőiként tartották számon, úgy hitték tőle származik a "varázserejük", ami igazából csak tudás volt, amit az emberek többsége akkor még nem ismert és féltek tőle. Azért hitték varázslatnak, hogy pl. begyógyítottak egy sebet a "varázslataikkal", mert akkoriban el se tudtak ilyet képzelni, hogy rákensz valamit pár napig és meggyógyul. Ehhez jöttek még a hülye babonák, hogy boszorkány, akinek össze van nőve a szemöldöke, túl szép vagy túl csúnya, túl öreg vagy túl fiatal (a legfiatalabb "boszorkány", akit börtönbe zártak miatta 4 éves volt), túl sok vagy túl kevés barátnője van, túl sokat vagy túl keveset jár templomba, stb. Gyakorlatilag bármibe bele tudták magyarázni. Ha lebeg a vízen boszorkány és meg kell égetni, ha nem akkor megfulladt, de legalább nem volt boszorkány. A macskák meg egyéb állatok azért követték őket, mert ezek a nők általában kirekesztve, egyedül éltek és, mint az én esetemben is, ők voltak a társaság és kötődtek egymáshoz.


Az asztrál utazásokról meg látomásokról meg annyit, hogy nem csak gyógynövényeket szórhattak a tűzbe, aminek beszívták a füstjét... :D

2017. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszönöm! :)
2017. okt. 17. 13:08
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
Beutalód van már pszichiátriára?
2017. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De mit nem lehet azon megérteni,hogy boszorkányok és mágusok LÉTEZNEK persze,nem tudnak repülni vagy hasonló ahogy itt egyesek elképzelik.. Akinek fingja sincs arról hogy mit jelent az a szó hogy boszorkány,minek kommentel?!
2017. okt. 18. 21:12
 16/25 anonim ***** válasza:

"Képes vagyok az asztrál utazásra! Aki nem tudja mi az: Nyugodt helyzetbe kerülsz,nem mozogsz,és nálam bizsergő érzés jön,majd a lelkem elhagyja a testem,ilyenkor bárhova ellehet utazni úgy mond,mint szellem/lélek.

"

Ez valami asztrális Google Street Viewer?



A kemény drogosokra is jellemző, hogy néha elhagyják a testüket, csak ők tudnak repülni is.

2017. okt. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

"Képes vagyok az asztrál utazásra! Aki nem tudja mi az: Nyugodt helyzetbe kerülsz,nem mozogsz,és nálam bizsergő érzés jön,majd a lelkem elhagyja a testem,ilyenkor bárhova ellehet utazni úgy mond,mint szellem/lélek.

"


Mondjuk ez könnyen cáfolható. A CIA,KGB is alkalmazott csúcs látókat, de nem tudtak sehova ellátni. Ha valóban lenne ilyen képesség, sokat kereshetne vele valaki. A gond az, hogy ilyen nem létezik. A titkosszolgálatok kihasználnák az ellenség haderejének, bázisainak felmérésére.


De ha te valóban el tudsz utazni mindenhova. Írd már le mi van az 21-es körzetben. Milyen technológiák vannak, milyen lények dolgoznak ott?

Kíváncsian várom...

2017. okt. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Létezik,csak nem mindenki képes rá.. :/
2017. okt. 19. 14:56
 19/25 anonim ***** válasza:
Kiskoromban én is sokszor játszottam olyat, hogy én vagyok Pókember, de nem írtam ki az internetre mint te... :/
2017. okt. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Kiskoromban én is sokszor játszottam olyat, hogy én vagyok Pókember, de nem írtam ki az internetre mint te... :/"


Akkor még nem volt internet

2017. okt. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!