Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez kicsit furcsán fog hangzani...

Ez kicsit furcsán fog hangzani de szerintetek ezek a cselekvések inkább vampirsagra vagy valami pszichiatriai betegsegre utalnak? (lent)

Figyelt kérdés
Szoval egy nagyon régóta nagyon közeli ismerosomnel azt veszem eszre ,hogy folyton megharap valakit (engem,meg a csaladjat is szokta) de ugy ,hogy a harapásból mar tényleg folyik a ver es szivja is ki vagy mi, es meg neha a barataival is ezt csinálja. Multkor átjött ismerosom es egy hatalmas verzo folt volt a karjan

2017. okt. 28. 13:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Es tenyleg ,mintha szomjazna a vérre, neha mar kezd megbolondulni ,ha nem haraphat meg (bar akkor is megteszi)
2017. okt. 28. 13:22
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Beteg.
2017. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, de senkit se zavarok vele.
2017. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Amíg nem fáj a harapás, semmi probléma! Ez természetes a mai világban. Mindenki harapdál mindenkit, vagy mentálisan, vagy fizikálisan. Csak így tovább!
2017. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De fájdalmasat harap! Meg kiszívja a vert! Egy 2hetes harapasa meg mindig veralafutasos
2017. okt. 28. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy vámpír, de nem olyan mint a filmekben.


Vannak ezek a vámpír fanatikusok, lehet ő is az.

2017. okt. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ezoterikus ellenszer!

Úgy vágni szájon, hogy felrepedjen, aztán szivogathatja saját vérét.

2017. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vámpírságnak semmmmmi köze egymás harapásához.
2017. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
En altalaban kenyszert es kisertest erzek harapas elott, legyozhetetlen vagyat. Viszont ha az illeto nem engedi meg hogy megharapjam akkor valamiert nem tudom megtenni. Meg az eros vagy ellenere sem, ezert olyankor eleg idegesse valok, kiabalok meg minden, de ha nem engedi meg, teljesen begolyozok, keptelen vagyok bantani. Ez biztos valami hulye lekiismereti dolog, neha jo, de altalaban utalom, mert meggatol egy szinte osztonos cselekedetben. Ezert neha bevetek egy kicsit gonosz cselt, mert mindig megkerdezem, hogy megengedi e az illeto, de ha nem tudja hogy mit kell megengednie akkor siman igent mond. Onnantol kezdve semmi nem allit meg engem
2017. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberi fogazat nem képes olyan mély sebet ejteni, hogy komolyan fojjon belőle a vér, és a valódi vámpírok tűt használnak, mivel nincs agyaruk még nekik sem
2017. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!