Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti is észleltetek már ilyet?

Ti is észleltetek már ilyet?

Figyelt kérdés
Megfigyeltük, hogy halottak napja körül és mikuláskor vagy karácsonykor történik egy fura jelenség. Nem egyszer láttuk ezt például 2004-ben és 2007-ben is láttuk és most 2017 halottak napján is. Szinte telihold volt, szép tiszta ég és két fényes pont jelent meg az égen, mint két szempár, nem villogtak, sokan láttuk, egy helyben álltak, csillagok nem lehettek és repülők se, ahhoz túl közel voltak. Megakartuk nézni hazaérést követően teleszkóppal (van egy nagy teljesítményű Holdvizsgáló teleszkópom, amivel a krátereket nézzük sokszor ismerősökkel), de nem sokkal észlelés után eltűntek, mint máskor. Nem hiszek az UFO-kban meg az egyéb ilyen hülyeségben, de az a két fény ott volt és nem égitest lehetett, megnéztem a csillagvizsgáló programommal otthon miután hazaértem. Az érdekes mindebbe, hogy észlelés után néhány pillanattal eltűntek, mintha észrevették volna, hogy figyeli őket valaki. Mindegy nem csak én láttam vagy egy tucat ember látta rajtam kívül.
2017. nov. 10. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Mellesleg gömbvillámot láttam már 2006-ban hármat is, de most tiszta volt az ég és egy helyben álltak a gömbvillám meg az üstököshöz hasonlított nagyon fényes fejjel és két felhőoszlop között cikáztak majd hirtelen eltűntek, mintha egy villany kiégne.
2017. nov. 10. 12:59
 2/4 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=q5RdQNYBYZQ


Nem nagyon értek ehhez de próbáltam segíteni. Tekerj a 8:30-ra de előtte is vannak hasonló dolgok

2017. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem inkabb lattal te 2 egitestet vagy satellitet. Ha nem volt ott aza föld forgásának köszönhetö és nem értem teliholdnak mi a szerepe a történetbe.

Te hiszel az ufokba és azért irtad ki a kérdés. De komolyabban megkérdezem: Az ufoknak mi célja lenne megjeleni mint egy télapó az égbolton és csak ünnepkor? Már megbocsás de fényéveket utaznak a fél galaxison át hogy csak itt ijesztgessék az egyszerü emberkéket? Ne nevetes.


Egy troll válasz ezek utánra: A télapó mert korán kezd az idén.

Ui: nincs egyszerre mindenhol telihold szval fölösleges erre utalgatni.

2017. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

UFO alatt nem feltétlenül földönkívülire kell gondolni, lehet természeti jelenség is, de amíg ez nem biztos, addig azonosítatlan repülő tárgy. Szerintem ilyet láttál, hallottam már ezekről az érdekes fényekről amik az eget szelik és csak úgy eltűnnek, teljesen természetes dolog és semmi köze ET-hez.

És nem, nem észleltem még, de szívesen megnéznék egyet

2017. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!