Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti észleltetek vagy láttatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észleltetek vagy láttatok már ilyet esetleg valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csajok és szerintem fiuk is..

Nagyon figyeljetek oda ,Miskolcon az avason és a Vörösmarty-n egy nagy fekete autó rendszám nélkül ,vagy nem magyar rendszámmal követi a lányokat és oda csalogatja magához és betuszkolva viszi ki őket külföldre, kitudja minek, és pontosan hova. (Valószínűleg szervkereskedés miatt) Szerintem minden lány figyeljen oda, ez nappal is élő fordulhat! Most is láttam az autót.... Tegnap 23:00-kor a barátnőm haza fele ment ,a barátnőjétől aki pár méterre arrébb lakik és a fekete autó ment utána, villogott rá ,szerencsére eszbe kapott és hazáig rohant.... Vigyázzatok! Fiuk nektek sem art figyelni (kisebb falukba is járkálnak pl : emod, arnot, Megyaszo,Szerencs,Hidasnémeti. Encsen is...a my talking angela kis cicás, kis kutyás telefonra való játék ami arról szol hogy föl kel nevelni a kis állatot ,egy ártatlan kis gyerek játék amit a gyilkosok ,és valami pedofil feltörték(vagy nem tudom hogy fogalmazzam) es a kis macska szemebe kamera van el rejtve amin keresztül ezek az elmebetegek latjak az éppen játszó gyerekeket és mivel tudjuk hogy a kis állat csak saját beszédünket ismétli magától sosem beszel most elkezdett beszelni ilyen kérdéseket tett fel a húgomnak "hogy hívnak hova jársz iskolában hány órakkor végzel és egyedül e jársz haza"? Mindenki töröltesse gyermekével a játékot..(a googleban is rá lehet keresni) EZT OSSZATOK NE A HÜLYESÉGET MERT ÉLETEKET MENTHETTEK EGY MEG OSZTÁSSAL ha mar a rendőrség ilyenkor elvan szédülve!!!! ( nem érdekel hogy milyen elmebajos emberek űznek ebből viccet ,aki nem hiszi el az magára vessen, viccből senki sem fog ilyeneket posztolgatni, evvel van tele az egész internet és többen is látták a kocsit,aki azt mondja kamu az egész az magyarázza meg miért tűnnek el a gyerekek az egész országban mintha a föld nyelné el őket????? )



Szerintetek ez igaz vagy csak valami ijesztgetés ?


23N

(ahonnan a szöveget másoltam tele volt helyesírási hibákkal de nincs türelmem javítgatni)


2015. ápr. 26. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Addig volt hihető amíg a macskát fel nem hoztad, h a szemében kamera van..azt mégis hogy a fenébe?
2015. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr.Provek ***** válasza:
Beteg a világ......
2015. ápr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mr.Provek ***** válasza:
Letöltöttem még nem kérdezett lehet beírok egy 2005 ös dátumot mert mist 71 et raktam be
2015. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vanessza nevű lány írta ki.Szerinted? Tele van hibával írni azt nem tudnak..D:D:D:D
2015. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ahriarirang válasza:
a megfigyelo gondolom elso kameran keresztul lenne lehetseges, de nem tudom..
2015. ápr. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!