Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudtok mondani szellemes...

Tudtok mondani szellemes történeteket amik veletek történtek meg?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyik ismerősömmel beszélgettünk az idős szüleinkről. Tehát elbambulva tanakodtunk az öregkorukról. Egyszer csak megjelent mindkettőnk számára egy fekete szellemlepke a levegőben ugyanott. Majd eltűnt. Vasziljev professzornak a Telepátia c. könyvében olvastam ezzel kapcsolatban hihető magyarázatot. Miszerint a szellemek látomások, agyunk játékai és telepátia segítségével az ilyen látomás kollektív is lehet. És biztosan "látta" a másik személy is mert ő tette szóvá miközben én is "láttam". Vagyis az agyunk olyan ingert kapott mint ha a szem látóidegétől kapta volna. Legalábbis ez tűnik lehetséges magyarázatnak.
2017. nov. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2017. nov. 28. 18:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem közvetlenül velem,de ott voltam kb. Pár éve este sorozatot néztem a szobában. Vége lett és átmentem a szobánkba (öcsémmel közös szoba) és azt láttam,hogy reszketve fekszik az ágyon és halálra van rémülve. 13 éves lehetett akkor. Azt mondta,hogy mielőtt átjöttem volna,meglátott egy fekete alakszerű valamit az ajtóban,ami felé nézett. (Nem lehettünk mi)

Azon az éjszakán nem aludtunk. Sajnos mind igaz.

2017. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
* ja és biztos nem aludt és nem álmában látta,mert előtte számítógépezett.
2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Velem is hasonló történt már vagy 10 éve. Öt éves voltam.Éjszaka felkeltem és azt láttam hogy egy fekete alak sétált az ágyam előtt. Nem úgy nézett ki mint a szüleim, vagy a húgom aki akkor 1 éves volt.

2017. nov. 28. 21:27
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Ti a saját egó-tulpátokat hiszitek szellemnek xD
2017. nov. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

"Éjszaka felkeltem és azt láttam hogy egy fekete alak sétált az ágyam előtt."


Éjszaka a sötétben hogyan láttad, ha az alak fekete volt?

2017. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy hogy az alak sötétebb volt mint a szobában, mivel besütött a fény.
2017. nov. 30. 13:59
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Éjszaka honnan sütött be a fény?
2017. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk a hold a szoba ablakán.
2017. nov. 30. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!