Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért van az, hogy én 50...

Miért van az, hogy én 50 ezerszer próbáltam szellemet idézni és egyszer se volt semmi?

Figyelt kérdés
A módszerek olyan emberektöl vannak akik állítólag már láttak szellemeket meg iesféle dolgokat ! :) Mondjatok egy tuti módszert ! Mer már unom a kamudumáitokat! :)
2010. jún. 2. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Tudod miért nem sikerült? MERT SZELLEMEK NINCSENEK!!! 5000-szer is próbálkozhatsz, de nem fog történni semmi. Aki ilyeneket állít az vagy kamuzik, vagy beképzelte magának.
2010. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Hála az égnek, általában a szellemidézés nem sikerül, ez a jobbik eset. Ha mégis, akkor általában nem úgy, ahogy te szeretnéd. Egy kaput nyitni még nem olyan nehéz, de ha nyitva hagyod a bejárati ajtót, szerinted ki jön azon be? Akire vársz, vagy bárki, aki akar? Nem biztos, hogy észreveszed a jeleit, lehet, hogy sikeresen megidéztél valamit, ami az aurádra telepedett, és ott élősködik. Tuti módszer kell? Nincs. Bárki állíthatja, hogy ő tud, van aki tényleg. De az meg nem fogja megosztani bárkivel, főleg nem interneten. Örülj, ha nem sikerült. 90%-ban nem sikerül, 9%-ban pedig nincs jó vége.
2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Ennek milliónyi oka lehet. Például:


1. Nincsenek szellemek, téged meg csak átvertek a biztos módszerekkel.


2. nincsenek tuti módszerek sem.


3. Nincsenek médiumi képességeid, vagy valami, ami ahhoz kell, hogy megjelenjen egy szellem. Elvégre az mégsem egyenlő egy pizsipartival.


4. Isten/az őrangyalod/a láthatatlan védelmeződ tudja, hogy hátrányod származna a szellemidézésből.


5. Nem vagy rá elég érett.


folytassam...? ;)

2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Arra még nem gondoltál, hogy esetleg nem léteznek olyan dolgok amiket meg akarsz idézni?

Senki sem tud normális, a laikusoknak is megfelelő bizonyítékot felmutatni, állandóan csak azzal a "mi hiszünk benne" f@szsággal jönnek

2010. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

ő már többször próbálkozott mint 5000...:D (elsőválaszolónak)


Én idézni nem próbáltam, de látni láttam már, meg jó pár ismerősöm is.

Éjfélkor menj a temetőbe egy gyertyával(ezt se próbáltam de nyáron megyek:P), elvileg ilyenkor látni jó párat.

Videót már hallottam ilyen éjszakáról(harangozás szerű kopogás volt)

2010. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem szívtál elég füvet és azért nem láttad. Még csavarj be párat és akkor mehet a party.
2010. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
elsőnek igaza van
2010. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
Munkám során egy szellemidézővel találkoztam. Már a jelenléte is zavart. A rosszullét környékezett. Elég sokan jártak hozzá, hozzátartozójukat idéztették meg vele. Nem szabad ezzel játszani. Egyszer az unokatesómék okoskodtak a gimiben ilyen szellem idézéssel, ajdnem tragédia lett a vége, mert a megjelent szellem nagyon rosszindulatú volt, és nem akart távozni. Mert nem az jött, akit megidéztek, hanem valami sötét erő helyette. Hagyd abba, nincs értelme! De nem akarsz nyugodtan élni csináld csak majd meglátod a következményeit.
2010. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Nekem csak 50 276. alkalommal sikerült szellemet idézni, szóval még próbáld meg te is 276-szor, hátha sikerül.
2010. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első frankón megmondta!

Igaza van!

2010. jún. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!