Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tv-én keresztül is át tud...

Tv-én keresztül is át tud jönni és meg tud szállni engem egy szellem vagy egy démon?

Figyelt kérdés
Mert én régen néztem ilyen arab csatornákat amikor még fogtuk azokat. És arra gondolok nem e átjött és megszállt engem egy szellem vagy egy démon a tv-n keresztül.

2017. dec. 29. 08:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szórd be sóval,az tàvol tartja a tv-től a gonoszt.
2017. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Skizofrén vagy.
2018. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Megszállás máshogyan történik.

Alapvetően mindannyian szellemek vagyunk a testünkben. Ha a szellem halál után legkésőbb 42-49 nap között nem lép át, akkor lebomlik a lélekruhája és valakire rá kell akaszkodnia. Ennek egyik formája az, hogy szerettét nem akarja itt-hagyni és akaratlanul őt kezdi el felemészteni. A másik variáció az, hogy a nagyon is létező Gonosz elcsábít egy megrekedt szellemet és úgyszólván valakire ráirányítja. Illetve az ő világában élünk és nincs külön mesebeli Pokol. Ilyenkor ez a szellem megszállja az élő embert és elkezdi átformálni a cselekedeteit a saját vágyai felé. Viszont többnyire spiritualitás felé közeledő személyeket támad meg ilyen-okkal indokokkal. Emellett létezik a démoni megszállás is. Ezt általában olyan személyre küldi, akinél levételre került a szellemi megszálló. A letapadt és megszálló entitásokat csak szellemgyógyász küldheti el. Mindezt megtaláljátok a spiritualitásban és én saját bőrömön tapasztaltam már mindent. Jelenleg segítő energiákkal foglalkozok.

2018. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ráadásul az orvosok pontosan a megszállásokat skatulyázták be skizofréniának és tudathasadásnak. A gyógyszerekkel pedig csak a személyek igazi tudatát teszik tönkre, tehát a pszihiátria egyáltalán nem tud ezen segíteni. Sok pszihiáter már hivatalos közleményben megerősítette, hogy túlvilági entitások felelnek ezért.
2018. márc. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Hogy a fenébe ne!

A szellem is energia.

Ha pedig szerencsehozó- és pénzenergia át tud jönni, egyszerű szellem miért ne tudna!

2018. márc. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez pedig aztán külön érdekes, mert a pénzenergia kifejezetten tilos volna. Tehát ez sajnos kamu vagy kuruzslás. Sokan sajnos pont az ilyen kuruzslók miatt nem hisznek a normális energiákkal foglalkozó emberekben.
2018. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

No és a 'gyógyító energia'?

"Tegye kezét a képernyőre!" ...

2018. márc. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én gyógyító energiával foglalkozok, Reikivel. Tulajdonképpen úgy kerültem bele, hogy volt rossz tapasztalatom szellemmel. Mielőtt még belekerültem volna. Ezután "tanultam" a spiritualitásban és mentem szerezni beavatást.

Azt nem tudom megmondani, hogy a TV-ben ők mit csinálnak. De szerintem a többség kamus. Egy jóst tudok mondani, aki tényleg megbízható: Alexander. Ő mamámnak jósolt és minden szó szerint bejött.

2018. márc. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!