Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik sátánisták és démont is...

MR.X. kérdése:

Akik sátánisták és démont is idéznek, azok írnának nekem le tapasztalatot/történetet? És, hogy mi lett a vége az egésznek?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.
2018. jan. 8. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Egyszer megcsináltam, de ráb..sztam. Ouija-táblát használtam, rákerült a kakasvér stb., meg is jelent az entitás, de kiderült, hogy nem démon, hanem angyal volt. Nagyon fenyegető volt, és végül erővel rávett, hogy adjam el a lelkemet Istennek. Másnap nyertem a lottón, viszont cserébe 7 év múlva meghalok és a mennybe kerülök.
2018. jan. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Gyorsan reagálok az első válaszra mielőtt megjön az első ütődött:


JajaaAajJJAAAAJJJ! Há' átvágtak tesó, há' az ürdög vót az, kiházudtá belüled a lelket! Há' eládtád a lelkedet, lelkecskim! Há' hugy fogol ígyen tálálkozni a Szűz Máriával meg áz Úrral! JajaaAajJJAAAAJJJ!

2018. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

1#


Bálna bálna,... szabad ilyet?

2018. jan. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
figyu én probáltam egyszer kétszer pusztán kíváncsiságból nem történt semmi...... meg lepő volt olyanyira hogy le is sokkoltam :D de ha vannak is démonok miért jönének a hivásra? felejtsd el az uj bibliai mítoszt eredetileg a démonok az isteneknél alacsonyabb rendüek voltak és öker szolgálták ez a görögben van bent mondhatni az angyal/démon egy és ugyan az csak olyan mint a jo ember és a gonosz ember mai szemmel de a hinduban ugyan ugy az isteneket szolgálták ashurak voltak de a jo devákal viaskodtak ilyen értelemben nem a démon a gonosz hanem az ember mert nem a démonok kerülnek a pokolba hanem az emberek ahol szenvednek gondolom a démonok a bűntető gárda osztják ki a sok parkolási cetlit meg a gyors hajtásit :D
2018. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én már idéztem démont. A démonok nem olyan lények, ahogy sokan gondolják. Semmi negatív következménye nem lett, hanem inkább csak pozitív. Beszélgettünk. Nekem fizikailag jelent meg a démon. De aki nem sátánista. ne próbálja meg, mert baja is eshet, ha egy olyan entitást vonz magához aki, nem a Sátánhoz tartozik.
2018. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
huha szoval akkor sátánista vagy...? és fizikailag jelent meg a démon...?
2018. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy fordítva történt...? :D van a tudásodnak tényleges értelme vagy csak random google vadász vagy aki minden féle fekete lapos oldalokrol szedi az infót?
2018. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elég fejlett vagy spirituálisan, akkor fizikailag is képes megjelenni egy démon számodra,
2018. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Démon csak a testedben van.És akkor jön ki az Emberből ha nincs kapcsolata a lelkével. Akkor öl lop harácsol.Szóval minek idézgetni .Minek a földre még plusz démon nézz körbe mit csinálnak a lelketlen Emberek.Nem elég pokoli ez neked?
2020. ápr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!