Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek melyik az a természetfe...

Nektek melyik az a természetfeletti lény amelyik a legjobban megrémiszt?

Figyelt kérdés

Ha tegyük fel kiderülne hogy minden ilyen lény létezik melyiktől félnétek a legjobban?

Én erdő mellett lakom, kb 20 méterre van a házunk a szélétől (előttünk még van egy ház, amellett kell kimenni az erdő melletti útra), pont rá néz az ablkaom és még a kalsszikus horrofilmes "kis utcai lámpa az erdei murván úton" feeling is megvan szóval reggel sötétben egy tour de france versenyző sebességével száguldok át azon a részen biciklivel :D

Az eddig ismert lények közül ezért a Wendigo és a Skinwalker ilyeszt meg a legjobban, mindkettő erdőben él és ki..szottul rémisztően néz ki, az egyik csak megkannibalizás a másik pedig megöl és a bőrödben átveszi a helyed.

Szóval, ti melyik lénytől féltek a legjobban?


2018. jan. 27. 15:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A skinwalker nem veszi át a helyedet és meg sem öl. A skinwalker kifejezést arra a lényre/emberre használják, ami fel tudja venni más állatok alakját.
2018. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
#21 áh, igen, régen olvastam róluk a skinwalkert beírni a google képkeresőbe meg nem igen akartam érthető okokból, tényleg keverik a kettőt, amire eddig mondták a skinwalkert már fleshgait-nek hívják asszem, legalábbis eszerint [link] nem a leghitelesebb forrás de egész jól leírja mi micsoda.
2018. jan. 28. 20:42
 23/31 anonim ***** válasza:

Szerintem te a doppelgänger-re gondolsz, ami tud imitálni. Erről van horrorsztori is.

https://www.youtube.com/watch?v=CxfpmFjZugI

2018. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Régen "the Rake" volt amikor még hittem az ezoteriaban. Xd

Nagyon szemét és mocskos szörnyalak volt az xd de amikor igy erőt vettem a felelmeimen már nem voltam ezo hivő, ezt azért mondom el mert ennek is van jelentősége mert már másik lénytől félek. Hát... Mi is az.

Az ami az emberek legbelsejébbe lakozik ami még az embernek ha lebontjuk venni az állati ösztönöket az emberről. Hát nemtom igazán hogy ez mi csak tömören rávezetni tudlak:

Zombis,piszcho horrokal vegyitve amikor az ember megőrül és élvezi és szabad akaratábol teszi amit tesz. Szerencsére az ilyeneket ma már kezelik vagy elkapják. De legalább erről tudni hogy létezik.

2018. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
fekete szemű emberek
2018. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Cthulhu, molyember

Cthulhu egy űrből érkezett, nagy öreg isten

Kinézetéről annyit hogy hatalmas polipcsápos feje van, szárnyai és borzasztóan nagy.

Természetesen mondjuk molyemberben nem hiszek

2018. febr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Badácsonyi görényember
2018. febr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A Figyelő, mert kiráz a hideg, ha arra gondolok, hogy valaki bámul engem alvás közben. Akkor ott vannak még a fekete szemű emberek, a képek nézegetésétől is kiráz a hideg. Meg ott vannak még a szellemek, szerintem nagyon para, hogy egy olyan entitás zaklat, akit átlagember nem is lát.
2018. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
43%
A hétfejű sárkány.
2018. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Süsü.
2018. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!