Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek ez mennyire hiteles?

Nektek ez mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Korábban nemnagyon hittem a szellemekben. Bizonytalan vagyok... biológiailag lehetetlen a létezésük, viszont ez a videó számomra a leghitelesebb az összes szellemes videó közül. Nektek mi a véleményetek?

https://www.youtube.com/watch?v=mmoAYAb5_E0



2018. jan. 28. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Meg se néztem, mert nincsenek szellemek. A videók 100%-a megrendezett átverés, vagy trükk. A kamera nélküli szellemlátások meg hallucinációk, érzékelési zavarok, fény-légköri jelenségek, tévedés, alkohol, drog, stb hatása.
2018. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

"Kopogó szellem" benyomását kelti számomra és szemmel láthatóan nagyon megharagudott valamiért.


Mondjuk, számomra túl "látványos" az, ami a videón történik, arról nem is beszélve, hogy egy ilyen mutatvánnyal a szellem energetikailag teljesen lenullázza magát. :)

2018. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 TamasB14 válasza:
Nem hinném hogy igy dobálná egy szellem a cuccokat, mivel a szellem [kopogó szellem] csak lökni tud tárgyakat
2018. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Köszönöm a videót. Abszolút feldobtad a napomat :) Főleg amikor elképzelem Ödönkét, hogy gubbaszt a konyhaszekrény aljában és hajigálja ki a tányérokat :D
2018. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TamasB14 válasza:

Filozófiában jártas vagyok.


Egyébként rajtad múlik mit hiszel el mit nem

amit csinálok hogy kideritsem hogy igaz-e: Biológiai-Fizikai alapja[Merre dőlt,Nyomásnak az ereje(mivel lehet hogy zsinórral csinálták)],Filozófiai alapja[Mi a szellem?,mik a szokásai.]

2018. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

"Nektek ez mennyire hiteles?"

Nincs tartozásom!

2018. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#1 Kérlek, nézd meg :D Vannak olyan események, amire még én is azt mondtam, hogy ezt nem lehetne megoldani semmilyen damillal, pl. amikor az a narancs egy elég érdekes ívben kiugrik a tálból, vagy amikor a videó végén a szék megugrik.
2018. jan. 29. 15:45
 8/14 anonim ***** válasza:
A leírásban nem azt írja, hogy ő csinálta a videót? Ez nem igazi szellem, csak megvágták a videót.
2018. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem is hiteles, de legalább látványos.
2018. jan. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Ő csak MEGVÁGTA a videót, nem pedig a videóban látható eseményeket.
2018. jan. 29. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!