Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek ez mennyire hiteles?

Nektek ez mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Korábban nemnagyon hittem a szellemekben. Bizonytalan vagyok... biológiailag lehetetlen a létezésük, viszont ez a videó számomra a leghitelesebb az összes szellemes videó közül. Nektek mi a véleményetek?

https://www.youtube.com/watch?v=mmoAYAb5_E0



2018. jan. 28. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ehhez hasonló videót láttam, ezt is megnéztem jó néhányszor és nem tudom eldönteni hogy trükk vagy ott anno valami tényleg volt...


Akik hitetlenkednek azok nézzék meg jobban a videót és mondják el damillal vagy akármivel hogyan lehet azt a narancsot kireptetni mert szerintem sehogy.


A végén a szék ahogy felrepült az asztalra...ha ott damil lett volna akkor túl erőltetett mozgást kellett volna produkálni de semmi ilyen nem volt.

2018. jan. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
#11 Totálisan egyetértek.
2018. jan. 30. 13:48
 13/14 anonim válasza:
71%

Én vallom nagyon régóta azt, hogy nem csak annyi a világunk, amennyit a szemünkkel látunk és a fülünkkel hallunk.


Ki tudja? Talán trükk, talán nem.

2018. febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a leghitelesebb videó szinte az összes közül. Ezelőtt is hittem bennük,ettől csak még jobban. Durva egy videó...

A narancsosat se lehet megcsinálni damillal.

2018. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!