Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mi lehet? Félnem kéne tőle?

Ez mi lehet? Félnem kéne tőle?

Figyelt kérdés

a karomat összekarmolta valami/valaki. állat nem lehetett ahogy én sem, mert nincs körmöm. másoknak pedig nem engedem, hogy hozzám érjenek. ha egyedül vagyok itthon, amikor dent vagyok mintha lent, ha lent vagyok fent mintha járkálna valaki a parkettán, semmi huzatban csapódnak be ajtók és nyílnak ki ablakok. és suttognak meg szólítgatnak

ma rámbaszták a szobaajtóm, ami becsukódott, pedig meg kell erőszakolni ahhoz, hogy becsukódjon. egyik este pesig úgy fáztam meg, hogy este becsuktam a tetőablakom fullra, reggelre viszont nyitva volt.

nem érzem magam fenyegetve, néhány karmoláson és egy lila folton a térdemen még nem történt négy év alatt nagyobb baj, nem bántottak jobban, pedig bőven lett volna rá alkalmuk. igazából néha még meg is nyugtat, hogy nem vagyok teljesen egyedül. egyébként is ők voltak itt előbb, nem érzem úgy, hogy el akarnának üldözni innen, szerintem csak a figyelmem akarják ezekkel felkelteni. mégis megkérdezném, van okom félni tőle/tőlük?



2018. febr. 1. 20:26
 1/9 Evelyyn671 válasza:
100%

Hát ha velem is ilyen dolgok fordulnának elő, tuti, hogy beszarnák.Szó szerint.Mondjuk azért, mert nagyon félős szoktam lenni, de ennek ellenére nagyon szeretem az ilyen misztikus dolgokat.

Valóságból kiindulva:Maximum képzelődsz, azok a hangok csak a te agyad szüleményei, lehet sokat vagy egyedül és azt gondolod,hogy igazából nem is vagy.De ennek a szempontjából szerintem ez teljesen okés, én is néha azt képzelem mikor magam vagyok, hogy nem vagyok egyedül.A sérülések pedig akkor történhetnek, amikor nem veszed észre, esetleg ha van házi állatod - macska, kutya - akkor azok csikargathatnak, csak nem veszed észre.Rajtam is szoktak lenni kék zöld foltok, de csak a lábamon, szóval ez nekem is furcsa, de gondolom beütöm valahová a lábam és azért jönnek elő.

Más:Lehet, hogy ezekkel a jelekkel üzenni szeretnének neked valamit.Figyeld a jeleket, hogy milyen nyomot hagynak, hol vannak sebek és milyen formájúak, mennyire fáj, vagy gondolj bele, hogy hogyan csinálhatták.Azt akarják, hogy rájuk figyelj valami ok miatt, szóval próbálj velük társalogni.Kérdezd meg, kik vagy mik ők és hogy mit akarnak.:)

2018. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Evelyyn671 válasza:
100%
-Jaj, és hogy félned kellene - e tőlük...Hát attól függ.Kérdezd meg tőlük, hogy rossz szándékból jöttek vagy jóból.De mindenesetre nagyon magabiztosan viselkedj, mert ha lássák hogy parázol, nagyobb az esélyük.Szóval csak bátran!
2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 barátnőm egyszer sírva keltett fel, hogy valami suttog a másik szobából meg lépkednek, nem hiszem, hogy mindketten képzelődnénk, főleg mivel nem beszéltem előtte neki ezekről. és azt sem nagyon tudom beképzelni, ha becsapódik egy nehéz ajtó, főleg ha mellettem történik.

házi állataim pedig nincsenek

2018. febr. 1. 21:10
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

inkonzisztens a beszámolód.

szerintem kamuzol.


Ha nem tudod mit jelent az inkonzisztens keress rá.

2018. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Valószínüleg egy egyszerű kopogó szellem. Nem különösebben veszélyesek, de ne bízza el magát, láttam már példát az ellenkezőjére is. Sóval szórja fel az ablakokat és ajtókat. A vastól félnek a szellemek, ezzel elűzheti őket ha megjelennek. Szenteltesse fel a házat egy pappal, tartson rendszeresen szeánszokat, amég meg nem szűnik a probléma. Próbálja meg kitalálni, mihez kötődik. Ha van valamilyem régi tárgya, akkor azt égesse el. Próbálja megkeresni a temetőben a csontjait, sózza be és égesse el.
2018. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%

"Próbálja megkeresni a temetőben a csontjait, sózza be és égesse el."


xDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. febr. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Pszihiátria ≥≥ elektrosokk
2018. febr. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Evelyyn671 válasza:
Na jó, ha ilyen komoly a helyzet akkor érdemes szólni valakinek, és ketten segítséghez fordulhattok.Vagy ha még kiskorú vagy, szólj a szüleidnek erről a dologról, és együtt kitaláljátok, mi legyen.
2018. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha gondod van vele,akkor szólítsd fel távozásra.Hameg nem akkor együtt is meg tudtok lenni.
2018. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!