Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem lehet? Félnem kell tőle?

Szellem lehet? Félnem kell tőle?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok itthon és a szobámban vagyok zajokat hallok a konyhábol mintha valami arééb rakna vmit meg ilyenek.Apám szerint egy rég halott rokon mert ő is többször érzékelte már a jelenlétét
2010. máj. 23. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%

ha paranormális tevékenységet észlelsz látsz, akkor biztos lehetsz benne, hogy rosszindulatú.


ki kellene találnod melyik rokon az, és azt is, hogy vajon mi köti ehhez a házhoz. El kellene végezned helyette azt a dolgot, amiért ittragadt, különben nem talál addig nyugalomra.

2010. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
25%
Szellemek nem leteznek,ugyhogy nem kell felned tole, biztos hogy nem az.
2010. máj. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
elég régota érzékeljük már de soha nem tedd semmi rosszat amugy apám egy ik rokona volt és joba voltak mindig
2010. máj. 23. 11:33
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
hát gondolkozzon apud, h nem kérte e meg vmire, amit a ti házatokba kellett volna megtegyen, vagy akár egy ígéret, h együtt csinálnak majd meg vmt.. :) és végezzétek el, és vég e:D
2010. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

figyelj, akivel jóban vagy, az a legkevesebb, hogy halála után nem háborgat, nem?


akkor is rosszindulatú, mert ZAVAR/ZAKLAT TITEKET!

az a szellem nem zavarna, mert felsőbbrendű és sokkal jobban tudja ezt mint mi.


amíg nem nyugtatod meg, addig zavarni fog. Erősködhetsz foggal körömmel ellenem, de majd egy szint után teljesen elviselhetetlen lesz a jelenléte, és belátod, hogy nekem lesz igazam!

2010. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
65%
Rakjatok ki néhány egérfogót!
2010. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
93%

Továbbra sem értem ezt: "biztos lehetsz benne, hogy rosszindulatú"

Miért lenne az? Nem minden zavaró dolog rosszindulatú, ez túl erős kifejezés ahhoz.

Meg kell kérni, hogy távozzon, ez az első lépés.

2010. máj. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
én nagyon félek a szellemektöl.de szerintem te ne félj.mondd neki hogy nem félsz és hogy nyugodjon békében.imátkozz hozzá sokat
2010. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
19%
SZELLEMEK NEM LETEZNEK!!
2010. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

13:05


már miért nem kellene tőle félnie?


Magasabbrendű életforma, hozzád képest elképesztően nagy hatalma van. Nem fog megsajnálni, mert rosszindulatú! "Légyszi menj el"-re nem fog reagálni, mert gonosz!

2010. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!