Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Azt érzem hogy angyal voltam...

Azt érzem hogy angyal voltam ez hülyeség?

Figyelt kérdés
amióta az eszem tudom mindig valamilyen különös vonzását éreztem az angyalok fele. idővel nagyobbat különlegesnek érzem azt hogy vagyok visszatérő álmom hogy egy sziklanallok meztelenül es hatalmas szárnyak nolnek ki a hatambol és a fajdalomra ébredek fel ! mit jelenthet ez?

2018. febr. 15. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Anno azt almodtam, hogy a pokolban az ördög mellettem allt es fogta a válamat vegigmutatot a langolo birodalmon es azt mondta, hogy egyutt fogunk rajta uralkodni ő is langolt de nem ereztem semmi fajdalmat, ez is jelent valamit ? Nem tulajdonitok nagy jelentőseget az almoknak de azert erdekes dolog almodni
2018. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez évek óta visszatérő állom és nem csak álmomban hanem már a hétköznapjaiba is megjelen. ha egy angyal szobrot látok muszáj megerintenem vonz!!!magahoz
2018. febr. 15. 13:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust!
2018. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem hülyeség, csak tájékozatlanság.

.

1./ Mit vétettél, hogy megszünt angyal-státuszod, ugyanis az angyal csak addig angyal, míg testet nem ölt. Aztán soha többé nem lesz angyal.

2./ Igaz, festményeken az angyalokat szárnyakkal ábrázolják, ám ez a való életben nem így van. Ha hiszel az angyalokban, el kell fogadnod azt is, hogy van őrangyalod.

Márpedig, ha neked is van, másoknak is, egymás szavát sem lehetne érteni a szárnyak susogásától.

.

Alvásod közben előbb van a hátfájásod, ahhoz társítja agyad a szárnyakat, illetve azok kinövését.

2018. febr. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, igen, de ki tudja? Lehet, hogy tele van a Föld "bukott angyalokkal".
2018. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
pszihologusra nincs szükségem mint ahogy elmondta m amióta ez eszem tudom vonz ez az egész! nem öltem és nem is szokásom másokat bántani. csak egyszeruen azt érzem hogy régen valami közöm volt hozzájuk megmagyarázhatatlan de így van . lehet hogy hűejen hangzik de egy történet van a felyembe gyerek korom óta amit nem olvastak nem montak és nem is hallottam még más szájából. a történet így szól isten 3 angyalt száműzött a megyéből Krisztus halála után. a 3 angyal nem végezte a dolgát a földön mert mindent vér borított ezert az isten elvére hatalmukat és lehajintota őket az emberek közé hogy szenvedjenek verezenek es es vetsenek ahogy az emberek.a három angyal sohasem találkozhat egymással a földi életbe!a büntetésük az utolsó ember napjaig tart mikor isten az embert száműzi a földről és a helyét át veszi valami tökéletesebb.az angyalok érzik a többi angyal hívó szavat fokozva nem idevalosagukat hogy a szenvedesuk még nagyobb legyen !!!!
2018. febr. 15. 23:28
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer azt álmodtam, hogy Isten maga mellé vett és mindent megmutatott nekem.Mindent értettem, láttam az összefüggéseket a rendszert, tudtam miért születünk miért halunk meg.

Isten azt mondta, ha felébredek nem emlékezhetek ezekre.

Nem is emlékszem.Viszont tudom, hogy mindent tudok...hát ez is hülyén hangzik.

2018. febr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen

na látjátok de ez az igazság

és ha keresitek

meg kell keresni Istent Jézust , és az Angyalokat

mert léteznek!!! nem csak kitalált dolog



https://www.youtube.com/watch?v=SovfwPUJoyc


A mennyország igazságai

az Angyalokat leirja, elmondja hogy hogy néztek ki

Ő látta

aki jó ember volt a Földön , Angyalok lettek tehát

az Isten Angyalai



és itt van a hangfelvétel is itt magyarul elmondja

https://www.youtube.com/watch?v=rr7CupXzX2U

2018. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hülyeség vagy hitt kérdése szerintem angyalok vAnak és lesznek is. hogy az én vonzódásom mire alapul remélem egyszer kiderül az álmok, az érzés erőssége gyerek korom óta szerintem nem alaptalan valami van ami hív és jelezni akkar ...
2018. febr. 17. 00:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Keresőbe írjátok be, földreszállt angyal.Megvan, mik a jelei.
2018. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!