Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt ez a sötét alak amit...

Mi volt ez a sötét alak amit láttam?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy az ezotéria sosem érdekelt különösebben, nem tudom mit gondoljak a "szellemekről", nem tagadom, de nem is kifejezettem hiszem hogy léteznek. Viszont a párhuzamos univerzumokban nagyon is hiszek, olvastam erről tudományosabb könyveket is, szóval ha mással nem is, ezzel talán lehet magyarázni.

Egyik nap amikor jöttem haza, a bejárati ajtó előtt jártam már 2-3 méterrel, amikor láttam egy sötét alakot elsuhanni az ajtó mögött. (Az ajtó nagy része üvegezett, így könnyen látszik mindkét oldalról ha az ajtó túloldalán van valaki.) Gondoltam megint csak a tesóm szórakozik, egy időben szokása volt elbújni a bejárati ajtó mögött amikor látta az ablakból hogy jövök, majd rámugrott amikor beléptem a házba. Óvatosan nyitottam ki az ajtót, nehogy nekicsapjam az ajtó mögött bujkáló testvéremnek (megesett már párszor:D), de legnagyobb meglepetésemre nem volt ott senki. Abból az irányból amerre az árny tartott csak egyfele lehet menni, a konyhába, egyből oda tartottam megnézni hogy nincs-e ott (persze nem volt) és aztán csak álltam ott mint egy idióta azon gondolkodva hogy mi történt. Aztán mint kiderült egyedül a testvérem volt aznap otthon, de a lakás túloldalán, a szobájában tévézett, észre sem vette hogy megjöttem. Még ha ő is lett volna az árny, fizikailag lehetetlen hogy ennyi idő alatt visszaért volna a szobájába.


Mivel lehet ezt magyarázni? Nem ragaszkodott megrögzötten semmilyen elmélethez, igazából jobban örülnék ha arról győznétek meg hogy ez valami normális biológiai dolog, a szemem káprázott vagy hasonlók.:D

De kell valami magyarázat, mert azóta többször is eszembe jutott már és egyszerűen nem hagy nyugodni hogy mi lehetett.



2018. márc. 25. 10:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Soros gyuri bacsi volt
2018. márc. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Valószínű, én is erre tippeltem.;)


Annyira nem bonyolult a kérdés, van erre valami magyarázat? Akár tudományos, a szemmel kapcsolatos?

2018. márc. 25. 12:32
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Káprázott a szemed. Ha mást írok, lepontoznak.
2018. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
tudományos magyarázat az van, viszont annak nem fogsz örülni. Viszont a pszichiáhered meg fog élni belőle.
2018. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Érdekes cikk volt, lehet hogy erről lesz szó.


Utolsó ezt mire érted? Nem hiszem hogy ez valami durva hallucináció lenne, főleg hogy ahogy olvasom gyakori más embereknél is.:D

2018. márc. 25. 16:42
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát csak azért mert mások is írnak hasonlókat, arra nincs semmi garancia, hogy épelméjűek is. Rengeteg beallottan mentális beteg jár erre az oldalra.

Aznap este nem vettek rá véletlenül fogadásból hogy lenyalj egy bélyeget? :D

2018. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ezt nem tagadom, de nem csak mentális betegség okozhatja minden embernél aki ilyesmiről számolt be.

Csak azt mondom hogy egy ilyen semmiség nem tesz senkit sem mentális beteggé, ahhoz azért több kell. Úgyhogy ilyenen igazán felesleges aggódnom.:D

Egyébként nem volt aznap semmi, maximum csak fáradtság okozhatta, egyébként normális állapotban voltam.

2018. márc. 25. 17:21
 9/15 anonim ***** válasza:
A skizofrén sem tudja magáról, hogy skizofrén, hiszen a hangok nem ezt mondják ;)
2018. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A skrizofénia más tészta, azért azt nem nehéz felismerni.:D
2018. márc. 25. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!