Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Miért teszik nevetségessé az...

Miért teszik nevetségessé az "ufó hívőket", míg emberek milliárdjai hisznek olyan földönkívüliekben, akiket istennek neveznek? .

Figyelt kérdés
Miben más "Pataki"ufó" Attila 3-dik tipusú találkozása, mint Bálám, vagy Szűz Mária angyallal való találkozása.

2018. máj. 12. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Nyugodj meg, a hívő embereket is nevetségessé teszi a sok sötét ateista.
2018. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

@12:04


Miért sötét az aki nem hisz meselényekben?

2018. máj. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
2-es: Bocsánat, mindig elfelejtem, hogy ti saját magatokat teremtettétek. Vagy esetleg legóból lettetek összerakva. Ejnye, milyen feledékeny vagyok!
2018. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
#3 engem anyukám és apukám teremtett. Szexeltek.
2018. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Kedves elso. En ateista vagyok, de csak az ilyen ostaba f@$zokat alazom mint te. Itt magyarazol hogy mi teszunk nevetsegesse titeket, megis itt nyomatod a baromsagaid rolunk. Teszek ra hogy ki miben hisz. Mindenkinek szive joga. Viszont te tokeletes peldaja vagy a mai "hivoknek". Vizet predikalsz es bort iszol.
2018. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
65%

3-as,

Mar bocs de nekem az a sotet aki elhisz egy kitalalt meset habbal :D a Darwin elmelettel ellentetbe.... Ti vagytok nevettsegesek, azthiszitek ha eljatszatok a nagy hivot majd azzal elmossatok az eletetek buneit. istenfelok :D

2018. máj. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

"Bocsánat, mindig elfelejtem, hogy ti saját magatokat teremtettétek. Vagy esetleg legóból lettetek összerakva. Ejnye, milyen feledékeny vagyok!"



Ez mind szép és jó, de ettől még nem normális dolog felnőtt embereknek meselényekben hinni.

2018. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
#7: Lehet, de mivel a tudomány sem ad mindenre választ,törvényszerű a dolog. Mondjuk en soha nem értettem, miért kell győzködniük, vagy épp "hülyézniük"egymást a hívőknek meg az ateistáknak. Engem kicsit sem érdekel, hogy ki, miben hisz, vagy nem hisz.
2018. máj. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

"Miért teszik nevetségessé az "ufó

hívőket"..."

Nem aggódjál. Az ufohívők segítség nélkül is nevetségessé teszik magukat.

2018. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#9 jó akkor hidd azt hogy egyedül vagyunk egy ekkora univerzumba... ja várj megdőlne a hited hogy ha kiderülne az ufók létezése :DD
2018. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!