Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Vannak itt olyan olyanok,...

Vannak itt olyan olyanok, akik hisznek a földönkívüliekben? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Nektek milyen könyveitek vannak a témában? Pontosan miben hisztek? Elrablások, vagy azonosíthatatlan repülő tárgyakban? Mióta érdekel titeket ez a téma?

2016. jún. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Abban, hogy nem csak a Földön van élet, hiszek. Kíváncsian várom például az Európa és Titán projekteket, hátha találnának legalább valami mikrobiális szintű életet, úttörő felfedezés lenne a biológia szempontjából :)

Azt viszont marhaságnak tartom, amikor egyesek bármibe, amit nem értenek, azt próbálják belemagyarázni, hogy földönkívüliek élnek köztünk...

2016. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Meg a mi galaxisunkat sem ismerjuk elegge. Az Univerzum pedig hatalmas. Botorsag lenne tehat kijelenteni, hogy egyedul vagyunk.

Viszont a Bivalybasznad folott repkedo cseszealjakban es Pista bacsi elrablasi torteneteiben nem hiszek. De van nehany olyan is, ami nagyon elgondolkodtato.

2016. jún. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem már sok éve foglalkoztat ez a téma, majdnem minden ilyen dologban hiszek. Rengeteg könyvem is van a témában.
2016. jún. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én hiszem,hogy nem csak itt,a Földön van élet..Repülő ufo hajókban (vagy hogy is hívjak őket),amik eljönnek ide "meglátogatni" minket nem hiszek..Viszont abban,hogy a halottak is köztünk vannak lélekben igen,tegyük fel éjjel a virágomnak koppan valami..Hallottam arról (amiben naggyából hiszek is) hogy ha áramszünet van és hirtelen elsötétedik minden a sarokban van egy élőhalott...ez hülyén hangzik,nem úgy teljes egészében,zombiként van ott,hanem lélekben..Erdei iskolában,amikor hirtelen lekapcsolt majd vissza a zseblámpa,és senki nem mert csak annyit kérdezni,hogy ez mi volt,és elmeséltem,hogy a sarokban van valami..szóval csttt... :D Egyik barátnőm nagyon megilyedt,mert eszébe jutott,hogy mi van ha... :D Természetesen senki nem hitte el,teljesen én sem,csak elkezdtek képzeletben halucinálni :DDJa és,hogy ki ne hagyjam nagyooon közel volt a temető (kb. 100-150 lépés :DD )
2016. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a bibliát kezdtem el olvasni szimpla érdeklődésből s van benne egy számomra több mint fura leírás most ott tartok.

idézem: " s megjelent a sárkány minek gyomrából három békára emlékesztető (lény) mászott elő mert ördögi lelkek azok... ...

számomra kezd érdekes lenni.

2016. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sziasztok

hát ez furcsán fog hangrani de minden mindennel össze függ és igy én mindenben hiszek.hiszen ha nem veszem figyelembe akkor lehet félre vezetem magam,és csak ezek után tudok szelektálni dolgokban

már gyerekkoromtol kezdve hittem szinte mindenben.

főleg mikor 1996 ban volt egy ufo invázio és találkoztam 2 lényel.

viszint valamiért istenben nem hittem de mostmár őt is le tudtam hejezni a világomban.

nem csak a biblia az eggyetlen vallási könyv amiben idegenekkel lehet találkozni.

pl a hinduizmusban a mahábhárata ősi eposz ami nem kevesebbet állit mint hogy minden bolygó lakott még a nap is.

vagy hogy a föld belsejében élnek a mennyei kígyók,oda soha nem süt le a nap mégis a fény ragyog be mindent.

vagy hogy napot lőnek a földre.

és ez semmi ahoz képest ami benne van.

2016. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!