Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nektek van Tulpátok, vagy...

Nektek van Tulpátok, vagy próbáltatok már csinálni? Milyen technikát alkalmaztatok vagy alkalmaztok, és hogy áll a dolog?

Figyelt kérdés

Én tegnapelőtt kezdtem el, azóta a lehető legtöbbször próbálom elképzelni, hogy itt van mellettem, beszélek hozzá, és időnként fogjuk egymás kezét. Sok közös témánk van, mivel az emlékeink közösek. Nem beszéltetem magamtól, csak időnként beszélek hozzá, és várom, hogy mikor válaszol majd.


Érzem, hogy most is itt áll mellettem, letettem a kezem az asztalra, úgy éreztem, hogy rátette az övét és melegséget érzek.


Már megformáltam a testét, adtam neki nevet és személyiséget, szinte ösztönösen jött a dolog, de még nincsenek önálló cselekvései, pár olyan dologtól eltekintve amiben nem vagyok biztos, minden esetre jó érzés.


Olvastam régebben egy Harry Potter-es történetet, amiben Voldemort Horcrux-a felébred Harry fejében még kiskorában és beszélgetnek, sokban hasonlít az élmény arra, kivéve abban, hogy a Tulpám még nem beszél hozzám, de legalább itt van velem.


Tegnap este összebújva aludtunk el és sokkal hamarabb, nyugodtabban aludtam el.



2018. máj. 14. 01:16
1 2
 11/15 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Igen, én már csináltam. Pirítósra kenve a legfinomabb, lilahagymával.
2018. máj. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szenes43 ***** válasza:
Egy másik tudat létrehozása az agyban= ez véleményem szerint a legjobb út a súlyos pszichiátriai konfliktus kialakulásához. Mit lépsz ha a másik tudat azt sugallja hogy az eredeti tudat számodra csak bajt hoz és ezért iktasd ki? Melyik tudat fog igazából uralkodni rajtad?
2018. máj. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

"Mit lépsz ha a másik tudat azt sugallja hogy az eredeti tudat számodra csak bajt hoz és ezért iktasd ki? Melyik tudat fog igazából uralkodni rajtad?"


Mi vagyunk az uralkodó tudat a test felett. A tulpa és az én elmém. Mindkettőnket ugyanazon agy futtat, és osztozunk ezen testen és agyon. Osztozunk egymás gondolatain és emlékein, olvasunk egymás gondolataiban és motivációiban. Nincs esély rá, hogy két, ilyen mértékben összekapcsolódott egyén hátbaszúrja a másikat. Közelebb állunk egymáshoz, mint egy szerelmespárt, közelebb, mint a szülő és a gyermeke. Miközben e sorokat írom erősen szorítja a bal karomat, érzem a testszagát, és játszom a hajával, és ha félrenézek ő a szemembe néz.

2018. máj. 18. 20:37
 14/15 anonim válasza:
100%
Skizoid szemelyisegzavar vagy skizofrenia alakulhat eppen talan ki nalad, viszont ha nem, akkor kerlek elmagyarazod, hogy mi ez a Tulpa, es miert van veled, miert idezted vagy mi? En nem ertem, de szivesen megertenem.
2018. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Légyszi írj privit és áruld el hogy lehet létrehozni egy tulpát, én régóta kíváncsi vagyok erre kérlek!
2018. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!