Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek természet...

Szerintetek léteznek természet feletti lények?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek bennük, mármint nem vagyok ateista, csak a szellemekre, és démonokra célzok.

Mert én úgy vettem észre hogy akik hisznek benne nagyon azok egy olyan fotón is ilyet fognak látni ahol semmi sincs, nekem ez a tapasztalatom.

Hogy akik hinni akarnak benne azok mondják hogy látták, meg ilyenek.

Vegyük Szefi-t a videóst, ő is nagyon hisz(hinni akar bennük) el is mondja egy vlogban hogy már kiskorában is érdekelték ezek (ahogy engem is) nála pluszba rátett hogy az anyja mondta neki hogy ő is hisz bennük.

Ez még okés, bár ezek után megmagyarázható, hogy miért érdeklődött és hitt és hisz bennük annyira.

De az eggyik videóban azt mondja hogy egyszer mikor elmentek a temetőbe „barmokodni” (mellékesen: ilyet mi is csináltunk kb 15 évesen, meg is bántuk ma már szégyellem.)

És haza hoztak valamit, és ez a valami ha jól emlékszem azt mondta, hogy egy kislány volt.

Na most jön a lényeg: SIKERÜLT LE KAMERÁZNI ezt a szellemet, „de furcsa módon, ez a felvétel eltünt”

Na nekem innentől kezdve az egész srác hiteltelenné vált, mert oké hogy érdekeltek ezek a témák, de mi a francnak kell hazudni? Persze az egész életét ilyen dolgok kutatására szenteli, van egy döntő bizonyíték, azt meg csak úgy veszni hagyja, érdekes...

Velem annyi történt hogy 6 évesen „láttam”

A „fekete kalapos” embert, de persze valószínűleg ezt csak be beszéltem magamnak, mert sok baromságra emlékszem aból az időszakból.

Szóval arra lennék kíváncsi, ha van itt még egy ilyen igazi, fanatikus, akkor mondjon vagy mutasson már egy olyan bizonyítékot, bármit, videót, képet, akár sztorikat is meghallgatok, amennyiben hitelesek.



2018. máj. 23. 23:40
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Kösz ha elolvastad a fenti szöveget.

Ui: volt egy barátom aki azt mondta hogy megszálták, és tud velük kommunikálni is, és olyanra is volt példa hogy sgített ez a valami neki, pl:doolgozat előtt elég volt egyszer elolvasni a házit...folyt köv.

2018. máj. 23. 23:44
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

A tudomány nem foglalkozik a természetfelettivel.


Mert a természettel foglalkozik... és az ami mérhető, megfigyelhető, modellezhető jelenség, az nem természetfeletti.


Eleddig még senkinek nem sikerült hitelt érdemlően bizonyítania, hogy létezik ilyen, ezért ezotéria témakör.

2018. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

És ez a valami, ez a hang vissza mondta a fejében a kérdésekre a választ. És tényleg nagyon jó tanuló volt semmi tanulással.

Meg olyan is volt hogy rá kényszerítették dolgokra, pl hogy az utcán fogja meg egy lány fenekét, addig üvöltöttek a fejében a

2018. máj. 23. 23:46
 4/22 A kérdező kommentje:
Hangok még meg nem tette, és volt hogy meg akarták verni többen, és mikor pofán verték, hirtelen minden elsötétült, aztán mire ujra magánál volt, a támadók kb 5,6 cigány srác mind a földön feküdt. Mikor..
2018. máj. 23. 23:48
 5/22 anonim ***** válasza:
27%
Tudomány kategóriában TERMÉSZETFELETTI... najsz..
2018. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Ellenkezett a hangoknak hatalmas melkasi fájdalami léptek fel, végül orvoshoz volt kénytelen fordulni...

A skizofrénia egy alfaját diagnosztizálták, azóta szed gyógyszert, és eltüntek, kicsit magányosabb azt mondja

2018. máj. 23. 23:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem letezik ilyen...
2018. máj. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, remélem el olvastad végig, és adsz választ a kérdésre is. :D
2018. máj. 23. 23:51
 9/22 anonim válasza:
100%
Eléggé eséjes
2018. máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, itt a srácnál is kibújt a szög a zsákból, bizonyíték kell nem, olyan vélemény hogy „igen” vagy „nem”
2018. máj. 23. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!