Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek természet...

Szerintetek léteznek természet feletti lények?

Figyelt kérdés

Én nem hiszek bennük, mármint nem vagyok ateista, csak a szellemekre, és démonokra célzok.

Mert én úgy vettem észre hogy akik hisznek benne nagyon azok egy olyan fotón is ilyet fognak látni ahol semmi sincs, nekem ez a tapasztalatom.

Hogy akik hinni akarnak benne azok mondják hogy látták, meg ilyenek.

Vegyük Szefi-t a videóst, ő is nagyon hisz(hinni akar bennük) el is mondja egy vlogban hogy már kiskorában is érdekelték ezek (ahogy engem is) nála pluszba rátett hogy az anyja mondta neki hogy ő is hisz bennük.

Ez még okés, bár ezek után megmagyarázható, hogy miért érdeklődött és hitt és hisz bennük annyira.

De az eggyik videóban azt mondja hogy egyszer mikor elmentek a temetőbe „barmokodni” (mellékesen: ilyet mi is csináltunk kb 15 évesen, meg is bántuk ma már szégyellem.)

És haza hoztak valamit, és ez a valami ha jól emlékszem azt mondta, hogy egy kislány volt.

Na most jön a lényeg: SIKERÜLT LE KAMERÁZNI ezt a szellemet, „de furcsa módon, ez a felvétel eltünt”

Na nekem innentől kezdve az egész srác hiteltelenné vált, mert oké hogy érdekeltek ezek a témák, de mi a francnak kell hazudni? Persze az egész életét ilyen dolgok kutatására szenteli, van egy döntő bizonyíték, azt meg csak úgy veszni hagyja, érdekes...

Velem annyi történt hogy 6 évesen „láttam”

A „fekete kalapos” embert, de persze valószínűleg ezt csak be beszéltem magamnak, mert sok baromságra emlékszem aból az időszakból.

Szóval arra lennék kíváncsi, ha van itt még egy ilyen igazi, fanatikus, akkor mondjon vagy mutasson már egy olyan bizonyítékot, bármit, videót, képet, akár sztorikat is meghallgatok, amennyiben hitelesek.



2018. máj. 23. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%

Skizofrénia a kulcszzó.


Nagybátyám diagnosztizált skizofrén. Már vitték el ufók, és beszélt is velük.

Sok tévképzete van emellett.


Képzeld el azt, amikor álmodsz. Álmodban minden megtörténhet és az agyad generálja a mozit.


Képzeld el, ha a drótok összekeverednek az agyadban és hirtelen nem tudod, hogy álmodsz vagy ébren vagy.


Erre tudományos bizonyíték is van, úgy hívják pszichadelikum.


Varázsgomba, hajnalkamag, ayahuasca, LSD, DMT, salvia stb... ezek olyan durva hallucinogének, hogy az agyad gyakorlatilag átírja a valóságot ébren álmodva, csak teljes részletességgel.


Rengeteg diagnosztizálatlan skizofrén van amúgy, a művészek és tudósok többsége az. Ugyanis a kreativitás és intelligencia az egyik pozitív mellékhatás. Valakinél negatív is előjön, hallucinációk, hangok, szellemel, pszichózis formájában.

2018. máj. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
79%

Egyébként a pszichadelikumok ezért hozhatják elő a lappangó skizofréniát.


Mert ez a rendszer egy és ugyan az az agyban. Ha kicsit belenyúlsz a hallucinogénekkel, akkor végleg összekeveredhetnek a kábelek.


Volt egy LSD-s barátom, ő már erősen az őrület határán volt.

2018. máj. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ezt tudtam, a srácnál is rz volt, pedig a dolgozatos rész, szerintem bárkit meggyőzne, de mióta szedi a gyógyszert nincs „segítség” :D
2018. máj. 23. 23:58
 14/22 EagleHUN ***** válasza:
67%

Nem.

Pusztán azért mert ami létezik az kizárólag a természet értsd fizikailag létező világ része lehet.

2018. máj. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 DI43L0 ***** válasza:
Ha lenne bizonyítékom nem neked mutatnám meg, hanem jó pénzért eladnám. Hol élsz te, Magyarországon...
2018. máj. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
66%
Olyan nincs, hogy természetfeletti lény, mert ha lenne, akkor nem lenne természetfeletti.
2018. máj. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

lények

természet

2018. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
66%

Mivel, minden a természet része, ezért a válasz, nem.

A világ amiben élünk, még nincs teljesen felfedezve, így a teljes tudás és információ nélkül erre választ adni, nem lehet.

Az a rossz, ha mindenki azt feltételezi, hogy már mindent tud az emberiség, holott közel sincs így.

2018. máj. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 EagleHUN ***** válasza:
#16 és #18 válaszaiknak lényege is dettó ugyanaz amit én adtam #14-ben. :D
2018. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mikor jártam hittanra meg kérdeztem a papot hogy lehet valaki ördögűző

Ezt a választ kaptam hogy papnak kell lenni és magas szintű teologiát kell tanulni + ha érdekel a téma akkor nézem meg a rítus című filmet (mellesleg töbször is hangoztatta hogy a Stigmata milyen jó film) és azt is mondta hogy minden egyháznak van egy ördögűzője.Szerintem ez elégé gyanus hogy léteznek ilyenek de nálam rá tet az is egy lapáttal hogy láttam furcsa dolgokat és találkoztam olyannal is aki azt álitota magáról hogy boszorkány és olyannal is aki táltos Szoval igen léteznek természet feleti lények és mágia is. De egyébként maga a biblia is elegendő magyarázat van x menyiségü írat (könyvek és tekercsek stb) abból kiválasztotak 72kb írást és abból összeállították a bibliát (Az már más kérdés hogy Luter csak 66-ott fordítót le)

2018. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!