Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éjszaka gyakran olyan mintha...

Éjszaka gyakran olyan mintha lenne valaki vagy valami a szobámban és annyira de annyira valóságosnak tűnik. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ilyen fekete valamit láttam már többször felálomban nem tudom hogy mi lehet nem hasonlít semmire arra emlékszem csak hogy ilyen fekete valami. És ott van és hozzám is ér, ma is megtörtént. Volt hogy hason feküdtem es nyomta a hatamat éreztem. Ma a karomat fogta meg. Ilyesmi létezhet vagy az agyam álmodik csak ennyire valóságosan?? Mert ha az agyam csinálja akkor hihetetlen hogy mikre képes az emberi agy annyira valóságos volt. Eleinte nagyon féltem de már nem félek. Ma is elakartam kapni meg akartam fogni ezt a valamit de ilyenkor mindig felébredek teljesen és már nincs ott. Pedig úgy elkapnam ha igazi ez a valami.

2018. jún. 3. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Valószínűleg egy fekete pénisze volt. Megakart erőszakolni, de végül meggondolta magát. Biztos nem vagy az esete.
2018. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Alvásparalízis nem lehetett véletlenül...?
2018. jún. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem csak beképzeled a dolgokat ;) .
2018. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
55%
Alvásparalízisnek tűnik. Nekem is volt régen, mindig úgy vizualizáltam hogy odajön az ágyamhoz és a fejemet nyomja a párnába. Mindig arra koncentráltam, hogy az akaratommal eltaszítom magamtól és akkor hirtelen elmúlt a bénultság.
2018. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én Jézust hívnám segítségül.
2018. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös számú Válaszoló!


Egyetértek abban, hogy Jézust hívnám segítségül én is.


Ma fényképeztem a súlyos beteg Édesanyámat.


Olyan érzésem volt, hogy valami szörnyű fekete jelenség tapad rá, ami nem tágít a kamera közeléből...


Akárhogy igyekeztem, nem ment el onnan. Erőtlennek éreztem Magam az Imádsághoz!

2018. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Verőfényes, Napos Időben történt a Közvetlen Tapasztalásom... a Gonosz Jelenléte nincs napszakhoz kötve - sajnos.
2018. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os számú Válaszoló!


Ha ajánlhatom imádkozz édesanyádért és kérd Jézus védelmét rá és a bűnei bocsánatát.


Ha pedig még egyszer ilyen vagy hasonló helyzetbe kerülsz és nem tudsz imádkozni, csak mondd: Jézusom segíts!


Én így hívtam Jézust segítségül egyszer, amikor még meg sem voltam térve és ő eljött és segített.

2018. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!