Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi a franc ez? Halálra rémülök!?

Mi a franc ez? Halálra rémülök!?

Figyelt kérdés

Múlt héten egyik délután elaludtam a nappaliban, a kanapén. Arra ébredtem, hogy nem bírom kinyitni a szemem, csak résnyire és egyetlen porcikámat sem bírom mozgatni. Próbáltam kinyitni a számat is, de mintha kővé dermedtem volna. Ez így ment legalább három percig, folyamatosan magamnál voltam és olyan érzés volt, mintha lebénultam volna. Aztán hirtelen éreztem egy "áramütés"-szerű dolgot és nagyon nehezen először a szemem tudtam kinyitni, majd szépen lassan mozogni, de minden porcikám fájt. Már túltettem magam rajta és próbáltam magam meggyőzni, hogy biztosan egy rossz álom volt annak ellenére, hogy biztosan tudom; végig magamnál voltam. Tegnap éjjel aztán sokkal durvábban megismétlődött, de nem merek róla beszélni senkinek, mert félek, hogy hülyének néznek.

Éjjel mindig mellettem van a telefon, arra ébredtem, hogy rezeg. Furcsálltam is, mert nincs rezgőre állítva. Viszont megint ugyanaz történt, sem a szememet nem bírtam kinyitni, sem egyetlen porcikámat megmozdítani. Viszont a fürdőszoba-ajtót folyamatosan csapkodta valami. (Mivel a lakás legbensőbb része, kizárt a huzat, ráadásul nem volt nyitva az ablak sem)

Iszonyúan féltem és próbáltam megmozdulni, de nem tudtam. Ekkor már tudtam nyöszörögni, de a számat sem bírtam még kinyitni. Percek teltek el, végig próbáltam megmozdulni vagy legalább beszélni, de megint olyan volt, mintha lebénultam volna. Aztán a következő pillanatban megemelkedett a felső testem és artikulálatlan hangon ordítottam, de olyan hangon, amit magamból még soha nem hallottam kijönni. Mintha férfi hang lett volna. Ezután visszaestem az ágyra és abban a pillanatban ki tudtam nyitni a szemem és mozogni is tudtam. Annyira meg voltam rémülve, hogy percekig csak néztem a plafont és nem mertem csinálni semmit. Aztán megnéztem a telefont, hogy ki hívott, de nem volt nem fogadott hívásom, ellenben teljesen le volt merülve a telefon (pár százalékra), pedig lefekvés előtt töltöttem fel. Órákig nem bírtam visszaaludni, mert féltem.


Hajnalban aztán mégis sikerült aludni egy kicsit, de mikor reggel felkeltem, hallottam, ahogyan a szomszédok az ablakom alatt beszélgettek. Az egyik kérdezte a másikat, hogy hallotta-e az ordítást éjjel, mert nagyon ijesztő volt és fogalma sincs, ki lehetett.


Próbáltam utána olvasni, hogy mi lehet ez, de olyan dolgokat találtam (démoni megszállás), amit egyszerűen nem tud befogadni az agyam, kell hogy legyen rá valami sokkal egyszerűbb magyarázat, mert rettenetesen félek.


Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt-e már valaki hasonlót? Hova forduljak? Ki fogja nekem elhinni ezt az abszurd történést?



2018. júl. 12. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alvásparalízis.
2018. júl. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utána olvastam és valóban.

Megnyugtató, hogy nem őrültem meg, de azért még így is ijesztő!

2018. júl. 12. 10:05
 3/11 Krúdy Gyula ***** válasza:
100%

Szia,


Alvás paralízisre tippelnék első körben. Én alapvetően látom azokat a dolgokat amik sokak szerint nem léteznek, és ezek alapján kialakult tapasztalatokból merítve azt írnám semmi okod félni.


Mikor én 100% ugyan azt a mozdulatlanságot élem át amit te körülírtál olyankor rendszerint látok valamit/ valakit aki rajtam ül/ áll akár minden ártó szándék nélkül is. Volt, hogy egy komolyabb betegségből 1 este alatt felépültem igaz azon az este vagy 4x éltem át ezt a paralízist. Valami meggyógyított aminek a jelenlétére elmém reagált. Csak, hogy biztosan ugyan arról az érzésről beszélünk-e kiegészíteném az élményt annyival, hogy nem csak mozogni nem tudsz egy fikarcnyit sem, és a testedet merevnek érzed, de levegőt sem tudsz venni.


Ilyenkor amúgy annyi történik, hogy alvás hatására az elméd képes reagálni azokra a dolgokra melyeket ébren nem láthatsz. Alváskor mikor álmodsz, vagy elkezdenél álmodni a lelked kicsit elemelkedik a testedtől, de ebből semmit nem érzékelsz normális esetben. Ha egy picit intenzívebb valami van éppen arra fele ahol alszol akkor az képes úgy hatni az éppen eltávolodott alvó lelkedre, hogy azt az itteni elméd is részben érzékeli hiszen az eltávolodástól függetlenül össze van kapcsolva elméd-lelked, és tested. Egy ilyen inger hatására mivel az inger a lelked érte mikor felébredsz a tested még "alszik". Addig tart az egész míg lelked amivel épp érzékelsz vissza nem süpped a testedbe. A lélek fizikailag képtelen egy test tömegét mozgatni, és mivel azzal össze van kötve amit képtelen mozgatni így teljesen lebénultnak érezheti magát az aki ilyet él át. Ebben az állapotban azt érzed amit a lelked érzékel, legalábbis a testedtől való eltávolodottságának a hatását. Ha valaki rendelkezik érdekesebb képességekkel akkor képes látni azokat a dolgokat amik a hatást kiváltják. Ahogy szép lassan visszasüppedsz a testedbe ez elmúlik.


Ajtócsapkodás, üvöltözés, és hasonlóak amúgy nem adnak okot arra, hogy félj. A jó hír bármilyen morbidul is hangzik ha az a valami rosszindulatú lenne és miattad lenne ott akkor biztosíthatlak, hogy a paralízises időszakaidban jóval többet érzékeltél volna belőle. Ellenpéldát is lehet persze írni, hogy azért nem érzékeltél többet belőle mert ugyan miattad volt ott, de valami túlvilági segítő megvédett tőle, és ezért volt az üvöltözés :D. Nem akarok bogarat ültetni a füledbe :D. Ezek a dolgok amúgy jönnek-mennek, ritka, hogy huzamosabb ideig maradnának.


+ a másik jó hír, hogy az elmének az ingerküszöbe folyamatosan idomul a környezethez. Még ha bármi közöd is lenne bármihez, az ami x impulzussal ki tudott váltani egy alvásparalízist 1-2 alkalommal később azonos impulzussal jó ideig nem lesz rá képes.


Telefonodban pedig nézd meg a háttérben futó alkalmazásokat. Azok le tudják szívni az aksit + a frissítések, és az aktív internetkapcsolat is. Egy telefonszervizben nevelkedett médium vagyok :D.


Minden szépet, és jót.

2018. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a részletes leírást.


Megnyugtató így, hogy már kezdem érteni, mi történt velem.


Történtek már velem máskor is nagyon furcsa és számomra megmagyarázhatatlan dolgok, de ez most teljesen más volt.

2018. júl. 12. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Megszált egy gonosz démon!Hidd ell,az egyik barátom a gimi egyik percről a másikra mwg akart ölni!Tuti démon!

Én ezt tanácsolóm: [link]

2018. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ráült a boszorkány a melledre", felénk így mondták régen az öregek (máshol ugyanezt egészen mást jelent :)). Alvási paralízis.
2018. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Amúgy engem érdekelne, hogy hol próbáltál utánaolvasni :D Ha ráguglizok, hogy alvás bénulás, az első oldalon nincs is másmilyen találat az alvásparalízisen kívül.

Valami ezoterikus könyvben kerested esetleg?

2018. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem így kerestem rá, hogy alvás bénulás :-)


Már nem tudom, mit írtam be, de természetfeletti jelenségekkel foglalkozó oldalakat dobott ki.

2018. júl. 12. 12:45
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

A hitetlenségnek sajnos az egyik következménye a megszállottság.


Ezeken amiken átmentél nem képzelődések, nem az idegrendszer működési zavarai, hanem a megszállottság tünetei.

A pszichológusok felületi kezeléseket tudnak nyújtani, de meg egy megszállott embert sem tudtak meggyógyítani. Mivel ezt gyógyszerekkel lehetetlen gyógyítani, csak egy komoly megtéréssel, mely a lelket/szellemet gyógyítja. Egy ilyen gyógyulási lehetőség van, Jézussal kezdesz el foglalkozni, de nem felületesen, hanem teljes oda adással. Különben esélyed sincs.


A válaszom:

sokan tapasztaltak hasonlót: [link]


Hová forduljál? -Jézus Krisztushoz, az ő neve magyarra lefordítva: Isten a szabadító.


Ki fogja elhinni? Mindenki aki hisz Jézusban, az tudja, hogy van gonosz megszállottság.



Először át kell nézned a lakást, hogy vannak-e olyan okkult tárgyak, ajándékok, könyvek, melyeket javasolt megszabadulni, de inkább elégetni.

Azután megfogadod, hogy Jézust megismered, befogadod az életedbe, a házadba, a lelkedbe, a szívedbe.


"Szeresd a Te Istenedet teljes szíveddel, teljes lelkedből , teljes elméddel és minden erőddel" "És szeresd embertársaidat, mint önmagad" - Ez a két főparancs, ez kell, hogy onnantól kezdve irányítsa az életed, és ekkor a gonosz lelkek menekülni fognak onnan, és a lelkedből! :)


Más terápia nincs, csak tüneti kezelés, ami az okokat nem tudja megoldani.

2018. júl. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy, köszönöm, de az én hitemhez nem kell vallás. A kettő nagyon messze áll egymástól és amit te írsz, az már bőven túl van azon, amit én hitnek vélek.
2018. júl. 12. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!