Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Már megint visszatért, vagy...

Már megint visszatért, vagy még mindig? Aki nem hisz a természetfeletti lényekben, akkor se nevezzen hülyének. Köszönöm. //nagyon hosszú kifejtés// 17/l

Figyelt kérdés

A történet óvodás koromban vette kezdetét, de talán előbb is. Akkor éreztem, hogy mindig valami velem van.


Történtek az évek alatt különös dolgok. Amikor még nem volt macskánk, kétszer történt, rövid időn belül ismételve, hogy hosszú, 3-10 centis karmolásokat találtam a mellkasomon. Nem lehettem én, akkoriban véresre rágtam a körmeimet, egy darab nem volt amivel megkarmolhattam magam, főleg 10 centisre. Szépen sorban felállítottam a kihúzható ágyunk tetejére (apámmal egy ágyba kényszerültünk 14 éves koromig) a plüsseimet. Fixen álltak kb 5 percig, utána egyesével hullottak le, pedig nem volt tömegnyomor és tényleg fixen raktam le az összesen. Egyszer nem találtam a kulcsomat. Megnéztem égen-földön. Minden szobában, ágy alatt, fotel mellett, hátha becsúszott, kabát zsebeimben (2 db volt rajta összesen). Aztán hirtelen jött ötlettől vezérelve, és kicsit parásan mert nem akartam késni, megnéztem ismét a zsebeket. Mindkét zseb akkora, hogy beledugtam a kezeimet és kb kicsivel kevesebb mint a fele kilátszott és betöltötte az egészet, és ismétlem, kétszer megnéztem már. Erre mégis ott találtam meg.

Még egy kulcsos. Mindenhol keresem, sehol nincs meg, pedig emlékszem, hogy hazaérkezésemkor kivettem a zárból és ledobtam valahova, ahogy szoktam. Erre amikor hirtelen ötlettől vezérelve, mert ott biztos nem lehet, kinyitom az ajtót és kívül a zárban van. Én meg néztem, hogy a fenébe került oda. Saját kulcsom volt. Összesen hárman éltünk abban a lakásban: Apám, apám nevelőapja és én.

Amikor apám éjszakás volt a munkahelyén, enyém lett az egész szoba + az ágy. Világosban, lámpafénynél nem volt gondom, akkor csak egy oké, tudom, hogy itt van a közelemben-nel letudtam, de este, a sötétben, mikor lekapcsoltam a lámpát és befeküdtem az ágyba, nem csak éreztem a jelenlétét, mintha egy láthatatlan szellem lenne ott vagy nem is tudom, hanem éreztem, hogy köröz az ágy körül, amennyire lehet azt mondani, mivel mindig mögöttem, a hátam mögött történt.

A mostani lakásunkban ketten vagyunk apámmal + macska. Apámé a nappali, nekem külön szobám van. Még mindig gyakran éjszakás. Ezek akkor történtek amikor az volt. Elmosogattam, lekapcsoltam a lámpát és bejöttem a szobámba. Mikor kimentem vízért, nyitva a szekrény, pedig biztos Isten, hogy becsuktam.

Nem egyszer fordult elő, hogy nagy csattanást hallottam a nappaliból, konyhából, valamelyik részből. Erre a macskám a fültanúm, ugyanis összerezzent, például akkor is amikor az éjszaka közepén rajtam feküdt, erre hirtelen csattanás, pedig csak ketten voltunk. Persze semmi a alkásban nem tört össze vagy esett le. Mindent megnéztem, minden a helyén.


Sokszor volt, hogy nyitva találtam az ajtót, de ezek akkor is amikor apám otthon volt. Ezt nem úgy, hogy tárva-nyitva, csak nem volt bezárva, pedig erre mindketten nagyon figyelünk.

Ez hülyén hangzik, de mindig "mögöttem" éreztem, szóval sosem éreztem azt, hogy előttem lenne, mint valami pajzz vagy ilyesmi, vagy mellettem, vagy mögöttem, s inkább az utóbbi, de úgymond gyilkos érzés felőle nem volt. Amikor azt mondtam elegem van, és az egyik barátnőmmel facen arról chateltünk, hogy szabadulhatnék meg ettől, mert már tényleg féltem (este volt), hirtelen jött villámcsapásként éreztem azt, amit addig soha a büdös életen akkori 15-16 évemmel, hogy szinte megfagyott bennem a vér. Nem mertem megmozdulni, hátrafordulni végképp nem. Közvetlen a hátam mögött érzékeltem.


Kiskoromban angyalnak, vagy bármilyen pozitív lénynek hittem. Titokban beszéltem hozzá, még nevet is adtam neki, örültem, hogy ő mellettem van, sosem voltam egyedül. Aztán észrevettem, hogy évről évre negatívabb az egész. Hozzá kell tennem, az akkori otthoni dolgok nem voltak fényesek apám nevelőapja és még néhány dolog miatt, de az a nagy fokú negatív akármi is rátett néhány lapáttal. Nappal alig éreztem, ahogy akkor sem amikor emberekkel voltam, mármint beszélgettem, osztálytársak között voltam, stb. Amikor egyedül, illetve sötétben voltam, na akkor volt igazán.

Aztán nemrég, néhány hónapja amikor a mostani iskolámba kerültem, mert előtte 2 pocsékat fogtam ki (középsuli), végre nem gyomorgöccsel mentem be meg ilyenek, mondhatni el is tűnt. Aztán mostanság enyhén visszatért az érzés, pedig nincs egetverően nagy gondom. Jók lettek a jegyeim, van szobám, anyámmal is már facen chatelek néha, mivel nem volt jelen az életemben, szóval tényleg nem lehet okom panaszra.


Két napja az ajtó nyitva van, pedig nekem nemhogy figyelem, de reflexszerű is ez a művelet amint belépek az ajtón. Apám tegnap és mai is rám szólt, hogy ne felejtsem el bezárni, én meg mondom neki vehemensen, hogy bezártam. Ő biztos nem lehetett, és mivel ketten vagyunk, kizárásos alapon én maradhatok, csakhogy én biztos vagyok benne, hogy igenis bezártam.


Akik végigolvasta, annak köszönöm. Tudom, hogy enyhén szólva hosszú lett, tele szóismétlésekkel. ^^'


Aki le akar hülyézni vagy pszichomókust ajánlani, esetleg egy diliházba beutalót, kímélje meg magát és a billentyűzetét mert nem hozzá szólt a kérdés és a szövegben is benne van, hogy "aki hisz benne".



2018. júl. 17. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Jöttem, hogy lepontozzanak. Szóval. Volt/van ilyenben részünk. A rosszat is éreztük és az ártalmatlan jelenlétet is. A rossz elől elköltöztünk, mert már nagyon durva dolgok voltak. Az ártalmatlan jelenlét csak abban nyilvánul meg, hogy a lakAsban néha a szemünk sarkából “periférián” látunk valakit, amikor odafordulunk, akkor semmit nem látunk. Megmozdulnak, leesnek dolgok. A kislányom születése óta van velünk/vigyáz ránk, szerintem apám vagy nagyapám. Nem részletezem, de egyel többen vagyunk a lakasban, mint ahányan lakjuk. Fura dolog ez. Furcsa volt reálszemléletű emberként belecsöppenni ebbe az egészbe.
2018. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel valamilyen rögzítő eszközzel, amiket tapasztalsz. Telefon, webkamera, kamera. Rögtön ellenőrizni tudnád az igazad, ha ennyire meg vagy róla győződve. Nálunk mama halálakor történtek hasonló dolgok, és attól függetlenül is tapasztalható furcsaság. Különösen mikor a szülők nincsenek otthon. Lett volna rá lehetőség akkor megpróbálni rögzíteni, de nem gondoltam rá. Utólag visszagondolva hihetetlennek tűnik, próbálom logikus érvékkel magyarázni, de az akkori meglepettség érzése még most is erősebb annál, mint hogy ráfogjam valami egyszerű dologra. Egy próbát megérne amit írtam, ha mégis elkapsz valamit, nekem jobb lenne az a tudat, mint hogy őrültnek tartom magam.
2018. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Vedd fel videora a torteneseket. Bar en nem hiszek se a szellemekben, se az ezo-s dolgokban de mutasd meg egy hozzaertonek vagy papnak, vagy mittudomen.
2018. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha démon lenne bajban lennél... És lettél volna. Ha egyedül lettél bolna egy démonnal.(mármint azokkal akikről azt gondolod hogy azok. Mert sok fajta van. És egyiksem viselkedik így.De ha azok lettek volna akilet a horrorfilmesek leírnak, mert olyanok is vannak.) Már nem élnél.De nem az. Lehet más is. Lidérc, vagy bármilyen entitás. Úgy vélem, ha meg is történtek ezek. Nem függnek össze lehet egy szellem, aki itt maradt. Bár a szellemek nem karmolnak. Nem küldelek pszichológushoz, de nem érzem valósnak az egészet. Egy entitás sem viselkedik igy. Kifejtve: A démon rosszakaratú, és bár ilyenek történnének egy démoni támadás első fázisaiban..., nem húzná sokáig a várakozást, ahogy te sem huztad volna sokáig amikor egyedül lettél volna, nem is kell firtatnom... Őrangyal? Abszolút nem ilyen. De ha te hiszel az Őrangyalokban, akkor miből gondolod, hogy az ami közel volt hozzád, megérinthetett volna? Manó, kobold, csínyt tevő lények? Oké, de akkor nem lettek volna karmolások, és durvább dolgok történtek volna mint egy kulcs vagy egy ajtó.. tündérek? Nem karmolnak.. szóval, lehet hogy egy halott macska szelleme karmolászott. Kitudja.. lehet hogy szellemek vannak veled. De ha így lenne nem ilyesztegetnének, és ha rossz akaratu szellemek lennének akkor nem ilyen kulcsos dolgokkal foglalkoznának. És mindig ott lennének veled. Nem időszakosan..Szóval szerintem vagy túloztál vagy érzékeny vagy ezekre a dolgokra és bevonzod őket tudattalanul vagy tudatosan, és gyorsan le is pattannak rólad. Mert úgy értelmes lenne, ha sok lényt bevonzanál de valamiért lepattanának egy idő után. De mivel ez abszurdum ezért a válaszom az hogy hazudsz. Ami nem nagyon érdekel, viszont nem akartam hogy mások is ezt a hablatyot halgassák. Vagy hogy mindent egy általad sem ismert lényekre fogjatok... Na de mindegy is a válaszod. Nem nagyon érdekel, úgy sem lesz őszinte.


Tisztelettel:K.Sz

2018. júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy sátánista megtud kérni egy démont, hogy vigyázzon egy adott személyre. Lehet mikor kicsi voltál még valaki úgy gondolta az lenne a legjobb ha vigyázna rád valaki. Próbálj nyitott lenni rá. Reggel 1 és 3 óra között próbálj komunikálni vele valahogy.
2018. júl. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szellem vagy egyéb entitáns.Beszélj a médiummal vagy a pappal hogy fellszentelje a házad.Várj adok egy linket az biztos jó lesz
2018. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2018. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 leértékelt ***** válasza:
22%

1. Szétszórt vagy. Az ajtós incidensre biztos van valamilyen magyarázat, normál magyarázat, aminek az oka TE szétszórságod vagy apádé a ludas.

2. A karmolások is tőled származnak, mindegy hogy lerágod a körmeidet... legközelebb egyenletesen rágd le vagy reszeld le őket egyenletesre, mert a kiálló részek cikcak egyenetlen felület sérüléseket okoznak. Más alternatíva a cica, mint tettes vagy gyanúsítottnak mondanám (nem ártana kihallgatni vagy ilyesmi)... Nem tudom említettem e, hogy álmodban vakarod magad? Mindegy.

3. Paranoiás vagy és mondtad is! Semmi nincs a hátad mögött csak odaképzeled. Ovis korodban képzeletbeli barátod volt, biztos magányos voltál vagy ilyesmi.

2018. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 SpilerHUN ***** válasza:
14%

Túl sokat játszottál a Beyond Two Souls-al Playstationön! :D :D :D


Ettől függetlenül jó a sztori és hiszek benne h léteznek szellemek vagy egyéb lények, idegenek 100%-an léteznek, személyesen ismerek reptiliánokat!!


Remélem megoldódik a gondod!

2018. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
100%
Nekem is volt gyermekkoromban szellem élményem,lehet, hogy tudat alatt ösztönösen jelent meg esténként, mert nappal nem volt semmi gondom, jó közérzettel éltem egy sok gyermekes meleg érzelmű családban.Akkoriban nagyon zsúfoltan éltünk,mégis hozzánk került anyám húgának az 5 hónapos kislánya,mert édesanyja fiatalon meghalt és mivel nem maradt meg esténként a kis ágyában,anyám mellém tette az ágyba.Egyik este a szoba ajtó kinyílt,egy karcsú hölgy tippeget az ágyamhoz,megijedtem,arra gondoltam, hogy az öt hónapos baba anyja jött el hozzánk.Félelmemben a takarót a fejemre húzta,mormoltam valami imádságot, aztán megnyugodtam és amikor felnéztem a sötétben már nem láttam ott a szellemet.Ez jó néhányszor előfordult, de nem szóltam senkinek, pedig azt hittem,hogy a babáért jött el a szellem.Azóta tudom, hogy van kapcsolati háló a meghalt rokonaink szellemével,24 éve meditálok,de csak üzenet formájában kapok segítséget fentről,szobában nem jelennek meg.Az ajtó bezárás, nem zárás egy tudat alatti problémát jelent,egy ösztönös figyelmeztetést, hogy egy fontos dolgot kell megtanulni a gyakorlatban,valami leárnyékolja a tudatot,gátol,ez rontja az önbizalmat,erősíteni kell a lelket.Velem is megtörtént éveken át,de sok hasonló eset is, mert nagyon szétszórt voltam a gondok miatt,nem figyeltem ,magamra,mindig csak szolgáltam és ahogyan a sok felelősségtől kezdtem megszabadulni, könnyebb lett a lelkem,nem kapkodtam,nyugis lettem, próbáltam logikusan átlátni a helyzetemet, de végül nem az,inkább fentről a szellemek segítettek a körülményeken, és amikor egy sokk hatására tudatosabb lettem,akkor tanultam meg a leckét,azóta könnyebb lett az életem /lelkileg békés a szív/. Ösztönösen is jól elboldogultam,de az csak erős akaratom miatt volt,hiányzott a tudatosság,azt kellett utána gyakorolni,persze nem könnyű átgondoltan élni,mert a régi reflexek élnek,és mivel özvegyen már 29 éve élek,nincs földi segítség,akivel megbeszélhetném a gondjaimat, ugyanakkor mindig mégis én segítek másoknak.Ezt a hézagot,az árkot napi meditációval oldom fel,fentről kapok sugallatot,hasznos ötleteket,azáltal tudok egyre jobban haladni a gyakorlati munkámban.
2018. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!