Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Magyarázat a jelensegekre?

Magyarázat a jelensegekre?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mostanában annyira paras dolog történt velem, hogy lassan már felek itthon lenni, és én már sajnos nem találom a magyarázatot.

Minden múlt hét szombaton kezdődött.

Nagyon meleg volt, ezért bevásárlás után amikor hazajöttem leültem a számítógép elé, és közben bekapcsoltam a ventilatoromat, amit a hátam felé irányítottam. A ventilatorom az agyam mellett van, a gépem pedig a szoba teljesen másik sarkában szinte. Szóval vártam, hogy a gép bekapcsoljon, ekkor hallottam a kattanast. Hatraneztem, és azt láttam hogy a ventilatort valaki kikapcsolta. Én biztosan nem voltam, a macskák pedig feltetelezem nem tud ilyeneket, és mivel más nem volt itthon, így nem tudom kire fogni...

Tegnap éjszaka annyira megijedtem, hogy nagyon aludni se mertem mert féltem.

Mostansag elé soká alszom el, így sokáig fent szoktam lenni éjszaka. Néztem a tv-t, és egyszer csak kinyílt az ajtó... Kineztem, hátha a macskám volt aki próbálkozott, de kint aludt a széken, anyukám pedig szintén nem lehetett, mivel ő is aludt.

Említettem, hogy soká alszom el, igy amikor érzem hogy almosodok, állítok be kikapcsolasi időt a TV-n, altalaban közben elalszom. Na hát a héten nem igy történt, a TV már régen kikapcsolt amikor én meg csak probalkoztam az elalvassal. Kinyitottam a szememet, és olyan érzésem volt, hogy valaki van itt és figyel. Már nem tudom hogy ez a felelemtol való hallucináció, vagy tényleg láttam, de egy fekete arnyra lettem figyelmes, ami mozgott is...

A szituaciokhoz meg annyit: apukám 3 éve lesz jövő hónapban hogy elhunyt... Lehetséges hogy az ő szelleme van itt?

18/L


2018. aug. 9. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
A ventilátor kapcsolóját nem nyomtad be rendesen. Félelem, meg árnyék ? csak sötétben gondolom :d kapcsold fel a villanyt és hagyd égve, fix nem lesz félelem, meg árnyak sem.
2018. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nagyon meleg volt"


Ez lesz a magyarázat, napszúrást kaptál és hallucinálsz.

2018. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!