Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akik túlzottan félnek a...

Akik túlzottan félnek a sötétben, lehet érte már őket valamilyen paranormális jelenség csak nem tudnak róla?

Figyelt kérdés
Tudom furán hangzik, de lehetett akár találkozásuk szellemekkel vagy földönkívüliekkel és egy "format C" után nem csoda ha nem emlékeznek a történtekre.

2018. aug. 11. 05:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Túl sokat olvastak/hallottak/képzelődtek olyasmiről, amitől 'félniük kell'.

Sötétben kevesebb a környezeti inger, ezért az emberek hajlamosak maguknak ELKÉPZELNI azokat.

Az ingerhiány miatt fokozott éberség (ami az állatvilágban is jól megfigyelhető!) miatt képzelgéssel pótolja az ingereket.

2018. aug. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszem. A kisfiam pár hetes volt, mikor rájöttünk, hogy fél a sötétben. Nem érte semmilyen trauma vagy kellemetlenség, ami a sötéttel kapcsolatos.
2018. aug. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Én “hitetlen” voltam. Nem féltem a sötétben. Pincékben szereltem egyedül vízvezetékeket egy telefon fényénél olykor. Egyik reggel felkeltem és nem volt álmom, illetve ürességet éreztem. Csak egy száraz tapintású nagyon hosszú ujjú, szürkés négyujjú (nem ampiutált, hanem csak négy ujja volt) kéz érintésére emlékszem, aminek a testhőmérséklete bőven az enyém alatt volt, mert hűvösnek éreztem az érintését. Azóta elő-előfordul, hogy otthon félelem tölt el a sötétben.
2018. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
30%
Pszichológiai probléma van a háttérben.
2018. aug. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó vagyok. Ne haragudj, de nem válaszolok privátra. Szóval csak ez az egy “élményem” volt. Sem addig, sem azóta nem történt semmi. Csak arra emlékszem, amit leírtam. Semmi másra nem.
2018. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
93%

Mint minden érzésünkre, úgy a félelemre is igaz, hogy azokat a jelen életünkben szerzett tapasztalatok és a lelkünk által, előző életből, életekből hozott emlékek együttese formálja, alakítja.

Félhet valaki tehát azért is a sötétben, mert ebben az életében volt olyan élménye, mely ezt okozza nála - függetlenül attól, hogy most emlékszik-e tudatosan rá vagy sem, illetve hogy az adott eseményt fizikai vagy szellemi tényező váltotta-e ki. De félhet attól is, mert a lelki (reinkarnációs) előzményeiben erre adó okot, emlékképet hozott magával.


Az is igaz természetesen, hogy a sötétben ösztönösen félünk legtöbben, hiszen ismeretlen számunkra olykor a környezet, már pedig alapigazság, hogy mindentől félünk, mely ismeretlen - ez biológiai ösztön.

Azonban akik túlzóan félnek, azok minden bizonnyal korábbi negatív élményeik miatt teszik, akár ebben az életben, akár egy előzőben élték azt át, akár emlékeznek most rá, akár nem.

2018. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy még nem majd ezután. Előtte a családtagjaid akiket majd hülyének nézel mert idegent látott és később jössz rá hogy igaz ami megtörtént.) Velem így volt de már lekoptak szerencsére.
2018. aug. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!