Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi volt a legfurcsább eset...

Mi volt a legfurcsább eset melyet észleltél mostanság?

Figyelt kérdés
Látott valaki mostanában valami furcsát?

2018. aug. 12. 22:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Láttam egy idegen lényt. Egy kutyoidot amint kémiai jelölést alkalmazott a környékbeli növényeken. Nagyon érdekli a kuyoidokat a földi vegetáció. Ezért repültek ide fényéveket. Közben meglátott és meglepetten bámult rám egy percig. Néztük egymást és akkor elkezdte forgatni a szemeit és elidult a másik irányba. A növények megjelölését abbahagyta.
2018. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bámulatos megfigyelés! Mostanában a hasonló esetek ritkák! Te is szerencsés vagy!
2018. aug. 13. 21:30
 13/16 anonim ***** válasza:
64%
Ez már nem szerencse mert nem ez volt az első találkozásom az idegenekkel. Érdeklődnnek utánam. Szeretek az erdőkben sétálni. Az egyik ilyen régebbi séta alkalmával úgy éreztem mintha figyelne és követne valaki. Hátranéztem és ott volt. Az az egyed is a kutyoid fajhoz tartozott. Közelről vizsgálta a feje elején található fekete gombszerű szervvel az ökológiai lábnyomokat amiket magam mgött hagytam. Valóban így volt mert én hagytam azokat a 46-os recézett ökológiai lábnyomokat.
2018. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerelmes vagyok de nem tudom hogy most a barátom csak hülyéskedik, vagy komoly ő is szerelmes 😂
2018. aug. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ja bocsi nem tudomhogy a barátom komolyan szerelmes ugyan abba a lányba*
2018. aug. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ez karácsony előtt történt, de megmozdult magától egy dísz az ablakban a függönnyel együtt.
2018. aug. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!