Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki találkozott már valamilyen...

Ki találkozott már valamilyen természetfeletti teremtménnyel?

Figyelt kérdés
Pl: Szellem,Vámpír,Vérfarkas stb...

2018. aug. 14. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

én több fajta földönkívüli lényyel találkoztam, és beszéltem is velük.

efektive szellemet még nem láttam, de attol még hiszek benne.

leg utoljára vámpirokat láttam, ugyhogy mostanában az foglalkoztat.

2018. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Én kiskoromban láttam 2 szellemet. Csak a sziluettjüket láttam.Éppen felébredtem alvásból, és láttam, hogy az ablak előtt áll egy vállig érö hajú nő, és engem néz. Nagyon megijedtem, és mikor odanéztem már egy engem figyelő férfi állt ott.


Egyszer elmentem kirándulni egy folyóhoz. Az erdő felől furcsa mormogásra lettem figyelmes. Kiderült, hogy a testvérem is hallotta. A tesóm a közelben látott egy törpeszerű lényt hosszú szakállal, aki éppen jeleket rajzolt a homokba. Amint meglátta, hogy nézik, mormogott vmit, aztán köddé vált. Egyébként volt medál a nyakában ,és az odújából fény szürödött ki. Én is láttam, hogy egy hasonló lény abban az erdőben átszalad az úton. Egy lány is látta, ugyanott, és hasonló kinézetűnek és viselkedésűnek írta le.

2018. szept. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
szellem, angyal, démon, sárkány
2018. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
#13: Találkoztál sárkánnyal? Ez új. Elmesélnéd?
2018. szept. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

12

A napokban én is láttam egy hasonló teremtményt, amint a szőlőültetvény közt mászkált. Messzire voltam tőle, de viszont így is láttam, ahogy zöld cuccokban mászkált köztük. De mivel siettem, nem álltam meg megnézni, ámde másnap még egy hasonló furcsaságot szintén a környéken láttam.


Találkoztam párszor szellemmel, az esetek többségében ijesztő módokon, azóta is azt kívánom, hogy soha többé ne találkozzak velük.

2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!