Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteztek/léteznek...

Szerintetek léteztek/léteznek sárkányok?

Figyelt kérdés

Egyszer láttam egy ismeretterjesztő filmet, hogy találtak a romániai hegyekben konzerválódott, megfagyott sárkányokat és sárkányfészket tojásokkal. Kamu, vagy igaz?

Ha esetleg valaki megtalálná azt a filmet, vagy találna hasonlót és belinkelné azt megköszönném.



2013. nov. 25. 17:28
1 2 3 4 5 6
 1/54 minecodus válasza:
95%

Szerintem léteztek régen dinoszauruszok idejekor.

Ma már kétlem, mindenhol kamerák vannak, még a lakatlan szigetet is kristálytisztán látni műholdról, és rengeteg ilyen ember van, akinek ez a hobbija, hogy nézegeti az ismeretlent. Tehát ha léteznének, már biztos tudnánk róla.

2013. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Az anyósom is az.
2013. nov. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
96%

Csak nem erre a filmre gondolsz?


https://www.youtube.com/watch?v=7NHJNakCBok


Ez,és a hozzá hasonló filmeket hívják "áldokumentum filmeknek".Ismérvük hogy tele vannak túlanimált trükkökkel,pontatlan tényekkel,és a sárkányokhoz hasonló nagy figyelmet felkeltő témával.Meg nem utolsó sorban a filmszerűség.Csak hallgassatok bele néhány monológjába a főszereplőnek.Totál fantasy filmre vall.


Na mindegy,a filmről leszállva:Nem a sárkányok az emberi fantázia termékei.Egy polcon vannak a kentaurokkal, nyolclábú varázslovakkal,hidrákkal,mantigórokkal,és szküllákkal.

2013. nov. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, Amúgy nem erre a filmre gondoltam...igaz hasonló volt, de ennyi kamu nem volt benne, sem ennyi animáció. Tulajdonképpen arról szólt hogy "hozzá értő szakemberek" elmagyarázták hogy vajon miként is élhettek ezek a lények, és az ásatásokat is pontosan mutatták,kiemelték a sárkánytetemeket a jégből, elvitték laborba bevizsgálni...ilyenek.
2013. nov. 25. 18:26
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a dinoszauruszok korában simán létezett ilyen állat . Tudjuk, hogy néhány ősállat túlélte a kipusztulást és azonos korszakban éltek az emberrel, könnyen lehet, hogy ebből az időszakból származnak a sárkány legendák is .
2013. nov. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
19%

"Szerintem a dinoszauruszok korában simán létezett ilyen állat . Tudjuk, hogy néhány ősállat túlélte a kipusztulást és azonos korszakban éltek az emberrel, könnyen lehet, hogy ebből az időszakból származnak a sárkány legendák is ."


Hát nem mondod!Azt hittem hogy az utolsó gilisztáig minden megdöglött,és indult az egész élet keletkezése előlről.Ehhez azért nem kell egyetem hogy rájöjj "igen,a krokik,teknősök,rágcsálók,növények valszeg túlélték,ha most itt vannak".


Fú,néha lefagy az agyam az ilyenektől.


És ez...


"azonos korszakban éltek az emberrel, könnyen lehet, hogy ebből az időszakból származnak a sárkány legendák is ."


Na nézzük.Az ember legidősebb becslés szerint is 250 000 éve jelent meg (Dawkins ezt hangoztatja,ebben az egy megállapításában én nem lennék olyan biztos)

Szal legyen 250 e év.

És a dínók mikor éltek?Durván 65 millió éve?

Hmmm...vagy én nem tudok számolni,vagy te nem tudod mit jelent az "azonos korban éltek" kifejezés.Szerintem B.


Üdv:Zee Captain

2013. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
81%
Igen, miért szerinted a Süsü az kamu? Ne idegesítsél...
2013. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:

6# Mielőtt teljesen lefagyna az agyad, tájékoztatlak a tényekről : ma már egyre több bizonyíték kerül elő arról, hogy az ember több millió éve is bonyolult eszközöket készített, tehát az emberi civilizáció akár több millió éves is lehet .

[link]

Sőt Dél-amerikából olyan tárgyi leletek kerültek elő ami egyértelműen bizonyítja, hogy pár ezer éve az őshüllők és az emberek egy időben éltek, nézz utána mik azok az icai kövek . És akkor még azokról a fennmaradt lábnyomokról nem is beszéltem, ahol dinoszaurusz és emberi lábnyom együtt kövesedett meg .

2013. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
25%

Anna:Te valami Kent Hovind hívő vagy?


Zee Captain

2013. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelembe eme tárgyi leleteket:

[link]


Érdekes legenda amikor Szent György megöli a sárkányt..

[link]

A "sárkány" meglepően hasonlít egy Nothoszauruszhoz, ami egyébként csak félig volt vízi őshüllő, ez fent is maradt a korabeli ábrázolásokon.

[link]


Érdekesek a kriptozoológiai jelentések is, főleg Afrikából. Itt nagy, hüllő szerű élőlényekről számolnak be.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!