Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sok különös dolgot tapasztalta...

Sok különös dolgot tapasztaltam az életem során és egy van, amiről nem tudom, mi lehet az. A mellettem levő teljesen üres helységből hallok éneket, valami operába illő hangon és érthetetlen nyelven. Lentebb leírom. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Először egy férfi és egy női hang, egy fél perces beszélgetés, aztán a férfi hang énekelni kezd, majd a női hang is és utána csak a női hang hallatszik. Nagyjából olyan hangosan, mintha a mellettem levő helységben középhangon szólna egy rádió és egész pontosan, mintha a mellettem levő helység felém eső sarkában pont a plafon alatt énekelne.


Tudja valaki, mit hallottam? Teljesen ébren. Éjjel. Életem során eddig négyszer.


27/L



2018. okt. 20. 09:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A szomszéd zenét hallgatott.
2018. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Ha nem tapasztaltàl durvàbb dolgokat (pl.:a polcròl 3m-ra leesik a pohàr,mozognak a tàrgyak,magàtol lehuzodik a WC,magàtol fekapcsolòdik a làmpa,magàtol kinyitòdik az ajtò,KARMOLÀSOKAT ÉS SÉRÜLÉSEKET VESZEL ÉSZRE MAGADON MAJD ÚGY ÉRZED HOGY HA VALAKI MEG AKARBA FOLTANI stb.)akkor szerencsés vagy!

+Nyereség hogy ingyen operàt halgathaszt!


Hogy mit tegyèl?

Ha hallod az operàt,akkor menj oda a szomszéd szoba ajtajàhoz és hallgassad INGYEN!

2018. okt. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor, amikor még volt középhullámú rádióadás, akkor előfordult, hogy valaki, akinek amalgám tömése volt a fogában, rendszeresen hallotta a Kossuth rádió adását halkan a fejében. Ezt akkor azzal magyarázták, hogy a fém amalgám tömés a vizes biológiai rendszerben olyan egyenirányítóként (dióda) viselkedett, ami felfogta a rádióadást.
2018. okt. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs szomszédom és nem egy horrorfilmbe illő jelenet volt, sokkal inkább megnyugtató. Tapasztaltam már különös vagy inkább különleges dolgokat, ennek az egynek a kivételével a többit megfejtettem.
2018. okt. 20. 12:51
 5/28 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak: Voltak már hasonló történések is, mint pl. Az asztal közepéről leeső pohár, a kinyíló csap a fürdőben, az ajtó kinyílása és az érzés, amikor egyedül vagy otthon, de biztosan érzed, hogy nem. Ezeken és még néhányon átestem már. Egyik sem volt agresszív, nem bántott (nem is tudott volna feltehetőleg,vagy ki tudja) és nem éreztem félelmet sem. Ezt a hangot nem értem csak
2018. okt. 20. 13:01
 6/28 anonim ***** válasza:

A panelban érdekesen tudnak terjedni a hangok, én is valamelyik szomszédra gyanakodnék, aki "nagyot hall"...

Nekem az alattam lakó képes olyan hangerővel hallgatni a tévét, mint hogyha nálam szólna.

2018. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nincs szomszédom, nemhogy panel szinten nincs, a legközelebbi szomszédom tőlem kb 6-700 méterre lakik.
2018. okt. 21. 17:11
 8/28 A kérdező kommentje:

Eddig a legközelebb álló komment a 2. volt. Azt hiszem, Ő valamelyest érti, miről szól a kérdés. Kérem, olyanok írjanak, akik nem a szomszédra gyanakodnának. Márcsak két okból is kizárható ez a lehetőség:

1: Az elmúlt nagyjából 15 évben eddig négyszer hallottam, ebből két esetben volt szomszéd, de két külön helyen, kevés a valószínűsége annak, hogy egymást követően két szomszédom is (250 km -el költöztünk arrébb) ugyanazt az operát hallgassa hajnali egy után. Plusz reggel mikor megkérdeztem a családtagokat, rajtam kívül senki nem hallott semmit.

2: Azóta férjhez mentem és hála az égnek szomszéd Sehol, életem kedvenc helye, tanyán lakunk, a legközelebbi szomszéd kb 6-700 méterre van, de az is jóformán nyaralni jön, tehát ritkán tartózkodik itt. Az utolsó előtti esetnél a Férjem is ébren volt, de ő nem hallott semmit. Nem mellesleg ennek az éjjeli operának a megjelenése az életemben konkrét eseményekhez köthető. Csak azt szeretném, ha olyan válaszolna, aki érti a kérdést és hisz vagy tapasztalt már hasonló történéseket. Köszönöm

2018. okt. 21. 17:35
 9/28 anonim ***** válasza:

Konkrét eseményekhez köthető...

Nos, így arra gondolok, hogy ha hiszünk a reinkarnációban, illetve abban, hogy születésünk előtt eltervezünk bizonyos dolgokat.Akkor ez ajelenség lehet esetleg egy előre meghatározott jel, jelzés.ennél logikusabb nem jut eszembe sajnos.

2018. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékelhető választ a 9. komment írójának. Mivel tapasztaltam már olyan dolgokat, amikért itt sokat hülyének tartanának igen, hiszek benne. Ezt a lehetőséget még nem vettem számításba, érdekes és elgondolkodtató felvetés, de nem tartom kizártnak
2018. okt. 21. 22:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!