Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ez mitől van? Ez normális?

Ez mitől van? Ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudom melyik kategóriába írjam,de ide írom. Itt hisznek amúgy is a szellemekben. A lényeg hogy ma halottak napja van amit én nagyon szeretek. Mivel a hangulatomhoz amúgy is passzol. Illetve 1 éve diagnosztizálták nálam a depressziót és azzal csökkentem hogy szellemekkel foglalkozom. Illetve meg akarok idézni egyet csak nincsen nálam szellem tábla. Lehet hogy ezt a mentális betegségek rovatba fogják rakni de nem baj. A kérdésem pedig az lenne hogy ez szerintetek normális hogy a szellemekkel enyhítem a depressziómat? Mivel hiszek amúgy is benne. Kiskoromban meg volt egy saját élményem. De azt már le írtam ide régebben. Ez súlyos depresszió?
2018. nov. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Én is szoktam néha nézegetni depresszív, suicid, elvont, nem evilági képeket, mert tényleg van egy fajta hatásúk, ha művészi módon vannak megjelenítve. A zenével is pont így vagyok.

Viszont! Attól még, hogy tetszik valami, nem kell baromságokban hinni (főleg nem vakon).

Ha neked ez jó, akkor csináld. Bármit gondolhatsz magadról, másokról, a világról, amíg nem vagy közveszélyes.

2018. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem ez normális.Ha érdekel a téma akkor csak rajta, nézegess képeket, olvass történeteket v. nézz a youtubon éjfél utánt és sötét meséket.Csak ne hangoztasd olyan embereknek akiket nem érdekel v. nem hisznek benne.Én pl. az ufókban hiszek
2018. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Darkerek mit csinálnak szerinted?,vagy a boszik akik éjjel kijárnak a temetőbe szellemet idézni,őket sem küldi senki pszichiáterhez..Mindenkinek vannak lelki sebei amit valamilyen úton meg akar érteni ahogyan a világot is,a fehér mellett pedig ott van a fekete bárki bármit mondjon..

Nem kell vérkomolyan venni az orvosi bélyegeket ez csak nekik kapaszkodó,élj kedved szerint,akkor lehetsz önmagad..én pl. meg is őrülnék ha néha nem foglalkoznék ilyen témákkal olyan ostoba és felszínes életet élünk...


Nézz egy jó filmet: [link]

2018. nov. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a leírást nem a HUMOR kategóriába szántad véletlenül? :D


Ui: ne "hari", de mosolyognom kellett a fogalmazásod együgyűségén...

2018. nov. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!