Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Droghasználat közben lehetsége...

Droghasználat közben lehetséges érzékelni a szellemvilágot?

Figyelt kérdés
Ha valaki folyton hallucinál,és mindig ugyanazok a lények jelennek meg.

2018. nov. 11. 08:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Az a jó, hogy olyanok írnak, akiknek közük nincs a témához.

Az alkohol drog. Okoz képzelgéseket. Nem olyan szinten, mint a kifejezetten hallucinogénnek nevezett szerek. De azt állítani, hogy semmit, az egyértelmű információhiányában való megnyílvánulás.

De mit vár bárki ettől az oldaltól? Ez a trollok meleg Ágya.

2018. nov. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Az alkohol nagyon enyhe, elhanyagolható mértékben hallucinogén. Pont hogy ti beszéltek hülyeségeket. Össze se lehet hasonlítani.


[link]


Ha te az alkoholtól ilyeneket halózol ott valami probléma van. A másik meg az hogy a dmt-t minden élőlény agya termeli. Az alkohol meg nem, az egy sima idegméreg és az 1ik legigénytelebb (könnyű előállítani) egyben legkárosabb drog.

De akkor nagyon hozzáértő válaszoló, linkelj valamit amiben alkoholisták arról beszélnek hogy miket hallucináltak.

Hülye trollok.

2018. nov. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát azt én sem értem aki azt írta hogy az alkoholtól is lehet hallucinálni. Saját tapasztalatom: eddig 2szer voltam nagyon részeg de mindkét alkalommal annyi volt hogy nem igazán tudtam sem magamró sem a körülöttem lévő dolgokról, történésekről és másnapra ébredve nem sok mindenre emlékeztem. De hallucinálni nem hallucináltam. Csak jól éreztem magam tőle.
2018. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Hát én sem hallucináltam még a 40 évem alatt alkoholtól,de a 4-es is érdekes...olyan mintha azt írta volna,hogy az ősi beavatott sámánok csak a saját tudatalattijukkal kommunikáltak volna és náluk is beakadt valami ha egy magasabb szintű entitástól vették az üzeneteket..(kérdezőnél fennáll ez,csak nemárt pontosítani) Aztán ott van az Ayahuasca tea amit pedig az amerikai őslakos indiánok arra használtak,hogy a tudatalattiban összesűrűsödött érzelmi tartalmat megismerve és kiürítve közvetlenebb kommunikációra tegyenek szert belső énnel,felsőbb Énnel,földanyával és így tovább mindenkivel...a tudatalatti tartalom az egyén saját szimbólumaival tehát az asztrál sík legalsóbb szintjéhez tartozik a 7-ből(szellemvilág ha úgy tetszik)..a tudatalattit sem kell emelni,mert feljön az magától ha a tudatos én feladja az irányításkényszerét és elkezd a "küszöb" felé figyelni,bizalom áthelyezésével megnyílik és állandósul a kapcsolat,egybeolvadás....ez még a modern embernél is megfigyelhető,amikor a felszíni énjébe kezd szivárogni a saját szimbólumvilága pl. tudatos álmodásban próbálja megismerni önmagát később pedig jósálmokban nyilvánul meg ez a tisztaság..
2018. nov. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

[link]

[link]

[link]

Még van kérdés?

2018. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó hiába okoskodsz, a delirium az alkohol ELVONÁSA miatt alakul ki, vagyis egy elvonási tünet. Az alkohol nem okoz halót. Érted a különbséget? Nem hiszem.



Pszichedelikus:

A pszichedelikus drogok hatása alatt a szubjektív illetve tudattalan szellemi és mentális tartalmak a tapasztalat tárgyaként jelennek meg. Drogok, amiknek hatásában a pszichedelikus hatás dominál: LSD, meszkalin, pszilocibin, DMT, 2c-b, 2c-e.


[link]


Az alkohol narkotikus drog, az lsd pl. meg hallucinogén. Te ostoba troll.

2018. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!