Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges hogy a kutyám...

Lehetséges hogy a kutyám látott valamit?

Figyelt kérdés

A történethez hozzá tartozik, hogy nem hiszek a szellemekben, de ez most úgy elgondolkodtatott.

Pár napja kisétáltunk este a temetőbe, és gondoltam akkor kellemeset a hasznossal, megsétáltatom a kutyámat is. A temető egy kisebb dombon fekszik, és a domb alján vannak a nagyon régi sírok, amiket már senki nem látogat. Egy régebbi sírkő állt közvetlenül a kerítés mellett, és nem volt mellette semmi. Sem bokor, sem fa, sem ember, de a kutyám megállt előtte, totálisan befeszült, és morogva ugatta. Anyukám szerint nem kell komolyan venni, biztos csak egy mókust, vagy egy egeret látott, de mondom semmi nem volt a sírkő közelében ahol ilyen állatok megbújhattak volna.

Lehetséges hogy szellemet látott, vagy csak én képzelem be magamnak?



2018. nov. 3. 18:48
 1/10 anonim válasza:
48%
Vagy egy doglott tetem szagat erezte.
2018. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen,az állatok megérzik az ilyesmit.Biztos vagyok benne hogy a szellem jelenlétét érezte.
2018. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2018. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Azt, hogy látott, nem lehet kijelenteni.

Az viszont biztos, hogy érzett valami olyan szagot, ami 'felidegesítette'.

Ha a kutya látná a szellemet, ami tiszta energia, akkor megkülönböztetni tudná a feszültség alatti villamos vezetéket, a 'simától'.

2018. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Figyi, én egyik hajnalban felébredtem pár percre nyáron, kirázott a hideg (meleg volt), majd aludtam tovább.


Reggel közölték velem, hogy meghalt a nagymamám.

2018. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az általános vélekedés szerint az állatok rendelkeznek egy bizonyos hatodik érzékkel, ezért olyan világok észlelésére is képesek, amire az emberek nem. A tudósok persze ennél tovább mentek, és a mai napig vizsgálják a lehetséges okokat. Az egyik magyarázat az állatok képességére az, hogy tudnak olyan apró rezdüléseket is észlelni, amire az ember képtelen. A kutyák szaglása például ezerszer érzékenyebb az emberénél, a hallása pedig szintén sokkal fejlettebb, mint nekünk.Képesek olyan frekvenciákat érzékelni, ami az emberi fül számára nem is léteznek.

A szakemberek egészen új területekre tévedtek a több évtizedes kutatás alatt. Úgy vélik, a szellemjárásért a visszamaradt energiák a felelősek. Ezeket az energia lenyomatokat nem mindig lehet érzékelni, ám néhány „fejlettebb” ember képes rá. A tudósok úgy vélik, az efféle kísérteteknek van szaga és hangja is, ezeket érzékelik az állatok.Sokan kételkednek ebben az elképzelésben, mivel úgy tartják, az állatok nem éreznek különbséget az élők és a holtak között. Viszont vannak azok a házi kedvenceket, akik képesek játszani a túlvilági lényekkel, legyenek azok egykori emberek vagy állatok. Több YouTube videó is készült már arról, ahogy a kutyák és macskák láthatatlan dolgokkal játszanak

A téma rendkívül megosztó, hiszen a szkeptikusok csak nevetnek az egészen, a szellemhívők viszont meg vannak róla győződve, hogy szőrös és tollas barátaink akár egykori szeretteinkkel is felvehetik a kapcsolatot. A tudomány jelen állása szerint nincs egyértelmű magyarázat az észlelésekre, így csak rajtunk múlik, hiszünk-e vagy sem.

2018. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"az efféle kísérteteknek van szaga és hangja is"

Tehát nem energiák, hanem anyagok?

Energiának ugyanis sem szaga, sem hangja nincs.

Viszont ha nem energia, hanem anyag a szellem, nem tud átmenni a falon , csukott ajtón. (A kulcslyuk a bosziknak van!)

Addig nincs baj, míg energiából anyaggá változik.

A baj Hirosimában is és Nagaszakiban is az volt, hogy aránylag kevés (pár 10 gramm) anyag változott energiává.

2018. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az anyag és az energia nem különíthető el egymástól.
2018. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Dubitus!

Több helyt olvasni, hogy szellemek és démonok képesek fizikai megnyilvánulásra, ektoplazma pl... Nem részletezném.

Démonok például az undorítóan büdös, rothadt hús szagát árasztják avagy a hirtelen hőmérséklet csökkenés érzékelhető egy-egy adott helyiségben.

Aki valaha is utánaolvasott már ilyen eseményeknek, az tudja miről van szó.

2018. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Benett boszi!

A szellem, démonok, varázslat, stb. ezek mind energiák. Az energia is képes a thőmérsékletet megbolygatni. De abban igazad van hogy ezek fizikálisan is meg tudnak jelenni. Itt ütközik a fizika törvényei és a természetfeletti lények

2018. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!