Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti hisztek a démonok és az...

Girlll3 kérdése:

Ti hisztek a démonok és az angyalok létezésében? Mire alapozzátok a hiteteket? Tapasztalatra esetleg?

Figyelt kérdés

2018. dec. 7. 20:21
1 2 3
 11/26 anonim válasza:

Jó olvasást!

[link]

2018. dec. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
2018. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 airlady ***** válasza:
44%
Akvel akarnak, azzal beszélgetnek. Akivel nem, az sosem fog velük beszélgetni.
2018. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 airlady ***** válasza:
Akivel*
2018. dec. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

"Akvel akarnak, azzal beszélgetnek. Akivel nem, az sosem fog velük beszélgetni."


Ott pont, illetve még annyit fűznék hozzá, hogy azért lehet entitásokat szépen kérni is, idézés nélkül, de türelem kell hozzá.


Kérdező, egyszer találkoztam vagy angyallal, vagy a felettes énemmel - nem tudom, melyik volt az, de döbbenetes élmény volt, szinte leírhatatlan, illetve démon tapadt már rám (nem olyan volt, mint ezekben az ördögűzős filmekben), leszedték rólam. Kellemetlenségeket, hosszú távon betegségeket, viszályokat képes szítani, illetve bojkottálhatja a céljaidat. De lehet, egyiket sem teszi, és nem is tudod, hogy hatása alatt vagy, ez annyira változó egyénenként és démononként is.

2018. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Laylah ***** válasza:
31%
Tapasztaltam mindkettőt egyazon időben, mégsem tudom azt mondani, hogy hiszek az angyalokban - a démonokban igen, velük többször is összefutottam már. Előtte, mármint a tapasztalataim előtt, tagadtam mindkettőnek a létezését, szal azt sem mondhattam, hogy én képzelem oda, mint "eredményt". Már, ha lehet eredménynek nevezni azt, ami nem is az én érdemem (egyik barátomat szállta meg a démon, rajta keresztül beszélt hozzám, én meg angyali segítséget kaptam a létezésük tagadásának ellenére).
2018. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 airlady ***** válasza:
Sziasztok! Nagyon okosan kell játszani ezekkel a dolgokkal, mert sajnos nem olyan könnyű ám megszabadulni az olyan lényektől, akik valakire tapadva vannak.segítséggel persze sok minden megoldható, csak akarnia kell annak, akinek problémái vannak. Enélkül nem megy. Hozzám öcsém suokott jönni olykor, amolyan látogatóba. Minsig örülök neki. Fénymunkás lett belőle. Így adott a lehetőség, hogy sokszor itt van velem. Egyébként 3 és fél éve halt meg, magam nyelvjárása szerint otthon van. :-)
2018. dec. 13. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 airlady ***** válasza:

Szokott*

Mindig*

2018. dec. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
Én megtapasztaltam.
2018. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 airlady ***** válasza:
19-es. Megkérdezhetem, hogy mit tapasztaltál? :-)
2018. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!