Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet hogy szellem van a...

Lehet hogy szellem van a lakásomban?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor éjszaka felébredtem valamire kómásan a szemem sarkából láttam egy fehér alakot az ágyam mellet, ott ahol az ingem szokott lógni. Azt hittem hogy az ezért nem is figyeltem oda hanem visszafeküdtem. De ma mikor elraktam a szekrénybe a tiszta ruháim megláttam hogy ott az ingem és eszembe jutott hogy már vagy egy hete kimostam és elraktam. Na most mi van?

Nem hinném hogy csak képzeltem. De most hogy így elgondolkodtam már jó ideje hallok apró zajokat meg ilyeneket de a víztisztító gépre meg ilyenekre fogtam és nem aggódtam. Ha ez egy szellem akkor lehet hogy barátságos? Ha az nem akarom zargatni mert lehet hogy megharagszik vagy ilyenek. Eddig nem nagyon hittem az ilyenekben de most kicsit aggódom.

Légyszi ne offoljatok.



2018. dec. 28. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Én is láttam már ilyet. Aztán megnéztem közelebbről és rájöttem, hogy mi okozza a jelenséget.

Te hinni akarsz benne, ezért ragadsz le ott, hogy szellem.

Olyan is volt, hogy megnéztem egy gagyi szellemes filmet és valamiért rossz érzést keltett bennem. Félelmet (de nem tudatos félelmet, csak érzést).

Lényeg ami lényeg:

Nincsenek szellemek és főleg nem bántani akarnak. (ha akarnának sem tudnának).

2018. dec. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Velem is volt ilyen.Pont úgy ahogy te is írtad.

Ilyenkor az szoktam csinálni a saját biztonságom érdekében,hogy fingok egy jó büdöset.

Az kikergeti a szellemeket.

2018. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban szellem kérd meg hogy hagyja el a házad mert ez a tiéd és mond meg neki hogy 2018 van , mondj érte egy imát hogy békében távozhasson .
2018. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy szellem van a lakásomban?"


Lehet.



"Tegnap mikor éjszaka felébredtem valamire kómásan a szemem sarkából láttam egy fehér alakot az ágyam mellet"...



Itt már nem 1000% hogy szellemet láttál, hisz KÓMÁS voltál.

Lehet hogy képzelödtél.

Itt egy példa:Anno (nem olyan régen) felébredtem mert szomjas voltam. Csak annyit láttam hogy az ajtókon lóg egy fehér szellem és engem figyel. Én negyed óráig csak bámultam, mikor felkapcsolódott az érzékelő lámpa. Kiderült hogy anyám ruhája. Ja és MAGAMNÁL VOLTAM!


Úgy hogy ebben már nem vagyok biztos.



"De ma mikor elraktam a szekrénybe a tiszta ruháim megláttam hogy ott az ingem és eszembe jutott hogy már vagy egy hete kimostam és elraktam."


Szóval ott volt az ínged a helyén?



"De most hogy így elgondolkodtam már jó ideje hallok apró zajokat meg ilyeneket de a víztisztító gépre meg ilyenekre fogtam és nem aggódtam."


Fehér zaj.

[link]

2018. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Nem lehet, hogy migrant volt?
2018. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kretens ***** válasza:
100%
Ne is foglalkozz vele mintha meg sem történt volna.Egyébként meg én kiröhögném a szellemeket.De most őszintén mi hasznuk van azon kivül hogy félelmet ébreszt az emberben?Az ember annál sokkal több hogy féljen tőlük.Féljenek ők mitőlünk.Gondoljatok csak bele mivel néha láthatóak ezáltal mérhetőek és ha mérhetőek ki is lehet ba..ni velük.Például a mesterséges inteligenciára semmilyen hatással nem lennének vagy egy erőmű müködését sem tudják befolyásolni vagy próbáljon meg egy kisértet vagy démon egy tigristankot megállitani.Ez most kicsit vicces de csak érzékeltetni akartam hogy az ijesztegetésen kivül semmi de semmi hasznuk nincs.
2018. dec. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószinű, csak félálomban láthattál valami árnyat, valaminek az árnyékát,amit nem tudtál beazonositani. Ahol ártó szellemek vannak, ott napi szinten történnek megmagyarázhatatlan parajelenségek. Amikor elcsendesül minden a lakásban,akkor kezdik ők a bulit. Ha minden csendes, akkor kezdenek el recsegni-ropogni a bútorok,pedló, leesnek dolgok a polcról, lehül a levegő, villódznak az égők, megbolondulnak az elektrónikai cikkek... stb. Szóval ha ilyesmiket nem észlesz,akkor pánikra semmi okod.
2018. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
#2 És leírná hogyan, tudja időzíteni, valamint a szagát is hogyan tudja beállítani?
2019. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!