Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek létezhetnek...

Szerintetek létezhetnek szellemek?

Figyelt kérdés

Bevallom régebben lenéztem,sőt inkább kiröhögtem azokat akik hittek a szellemekben és más egyéb természetfeletti dolgokban.Ma már szégyellem ezt.


Kb.1 éve költöztem el otthonról egyedül egy csendes kis faluba.Egy több mint 150 éves vályogházba.


Rengeteg hangot hallok esténként (recsegés ropogás,zuhogás,ajtónyikorgás,kaparászóhangok stb)Ezek persze betudhatóak annak,hogy ez egy öreg ház,de ezen kívül fura dolgok is folyamatosan történnek.


A konyhában miközben csukva volt az ajtó ablak leesett a borstartó a polcról.


Zavaróan gyorsan égnek ki a villanykörték a ház több szobájában.


Vagy mikor elmegyek valahova elötte kikapcsolom a Tv készüléket, mikor hazamegyek akkor pedig bekapcsolva megy a tv( ez többször is előfordult már pedig mindig odafigyelek rá.


Olyan is volt,hogy este arra ébredtem,hogy megy a tv,egy olyan adón ráadásul amit én soha nem néznék(politikai beállítottságom miatt).


Ezek így tudom nem olyan nagy dolgok,de néha rám hozzák a frászt.


Egy része( jelentős része) betudható annak,hogy nyílván egy öreg házról beszélünk az esetemben,ráadásul egyedül is élek és ilyenkor könnyebben megijed az ember,élénkebb lesz a fantáziája,de ennek ellenére néha elég ijesztő tudd lenni az egész szituáció.



2019. jan. 27. 22:14
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem hittem én sem, amíg meg nem tapasztaltam. Pohár leesést, kép összetörést, ami nem indokolta. Pl. Rezgés, asztal szélére tett pohár, gyenge szög stb.
2019. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek. Nagyon sok helyen megrekednek a lelkek. Főleg az öregebb házaknál szokott lenni ilyen. Az ilyen 150 éves (vályog) házaknál pedig biztos hogy van.


"Egy része( jelentős része) betudható annak,hogy nyílván egy öreg házról beszélünk az esetemben,ráadásul egyedül is élek és ilyenkor könnyebben megijed az ember,élénkebb lesz a fantáziája,de ennek ellenére néha elég ijesztő tudd lenni az egész szituáció."


Te szerintem most is nálad tabu téma a szellemek.De amiket leírtál nem tudhatóak be annak hogy" csak a ház öreg".

2019. jan. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kisfiam lát szellemeket. Először csak egy nőt, de állítólag két férfi is társult hozzá. Csak sötétben járkálnak és általában a fiókban lévő dolgok érdeklik őket, ha jelen vannak. Elmondása szerint a szobájában és a fürdőben vannak csak jelen, a többi helyiségben nem találkozott velük.


Megjártunk már pszichológust is, mert az hittem, csak nagy a fantáziája. Én egy gyökeret eresztett ember vagyok, de már nem tudom viccnek venni az egészet, mert bizony volt 1-2 olyan éjszaka, amikor felkapcsolódott a villany úgy, hogy mindenki aludt, láthatóan a gyerekem állandó "rettegésben" élt, egyedül nem mert otthon lenni. Most 11 éves, a női szellemet először 3 éve rajzolta le.

Átköltöztettem egy másik szobába, azóta vele alszom én is, hogy biztonságban érezze magát.


Nem tudom, mit csináljak, honnan kérjek segítséget. Nem beszélek erről senkinek, mert - ismerve az embereket - hülyének néznének. Valaki tud jó tanáccsal szolgálni?

2019. jan. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nos, a válasz arra, hogy léteznek-e szellemek: nem tudom, illetve nem hiszem. Azt viszont tudom, hogy ezeket a különös jelenségeket nem szellemek okozzák. Attól, hogy öreg a ház, még nem kellene ajtónyikorgást és egyebet hallania.

Sajnos, valakik így szórakoznak mostanában, mert a magas szintű technológia ezt lehetővé teszi számukra.

E modern kori jelenség neve technológiai zaklatás (akusztikai és egyéb fegyverek), de szervezett zaklatás címszó alatt több anyagot talalni e témáról a világhálón.

2019. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem öreg a ház, új építésű, nincs 10 éves.


A technológiai zaklatást pedig nem igen értem, természetesen utána nézek, mi ez. Ugyanis volt olyan, hogy mindketten ott voltunk, amikor a fiam "látta" a szellemet. Mutatta, hogy "ott van anya", de én semmit nem láttam ott. Ha technológia keltette volna, akkor valószínűleg mindketten láttuk volna...

2019. máj. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!