Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lökhette fel a...

Mi vagy ki lökhette fel a szekrényem ajtaját?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy van nekem egy ruhás szekrényem a szobában ami elég régi és sajnos az ajtaja le van esve szóval csak neki lehet támasztani na szóval ez így is volt neki volt támasztva a szekrény ajtó a szekrénynek, és elé volt rakva 4 darab 2 literes teli vizes palack az ajtónak hogy még véletlen se boruljon előre szóval este mindig elé rakok pár súlyt hogy ne dőljön előre.. szóval tök stabilan volt neki támasztva ha pl szekrény belsejéből akartam volna meglökni az ajtót egy picit akkor se borult volna fel, viszont az előző éjjel ilyen hajnali 3 körül előre borult a szekrény ajtó úgy hogy senki és semmi nem lökhette volna meg és akkor már körülbelül 5 óra hosszán át úgy volt az ajtó neki támasztva előtte a palackok és még is előreborult és még az idő alatt a közelébe se mentem még ha huzat lett volna akkor talán azt mondom biztos az és nem kezdek rágódni rajta de egyáltalán nincs nyitva a lakásban semmi mivel hideg van szóval semmi esélye nem lett volna előre borulnia de mégis megtörtént.. és bolond nem vagyok mivel még szüleim is felkeltek és megkérdezték mi volt ez a nagy pukkanás.. ja és ez tv nézés közben történt

ja és nem tudom ez mennyire függ össze vele de van hogy néha így reccsen magától egyet a szekrény mint ha hirtelen valaki meglökné egy picit mert akkor ad ki ilyen reccsenős hangot még ha kicsit megnyomom az oldalát de van hogy magától is reccsen egyet



2019. febr. 13. 00:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
64%
#6 igaz, akkor viszont tényleg kísértet volt!44!!négy4!
2019. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!