Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nimfát láttam vagy mi a szösz?

Nimfát láttam vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés
Már az első mondatra beírnátok, hogy kamu csak előre figyelmeztetlek hogy nem az és elég furcsa. Na szval mindennap kimegyünk bicajozni barátnőmmel az erdőbe ahol van egy folyó és közel leülünk hozzá,mindig egy ösvényen megyünk ahogy mások is szoktak, nagyon kicsi faluban lakunk és ez kinnt van a faluból csak néha és kevesen járnak ki oda, néha horgászni is voltak ott szval be kell menni az erdőbe de ilyen kis úton, szűk szval ösvény és meghallottunk barátnőmnmel egy kacajt mikor a folyóhoz tartottunk ráfogtuk arra hogy valakik biztos vannak ott, de közben oldalra néztem és bennt a bozótosban megláttam egy lányt aki ilyen zöld selyemruhában volt a haja dús és szőke volt, szépen össze kötve borostyánnal, és mosolygott a következő pillanatban meg befuttott a bokorba. először nevettem egy nagyot és mondtam barátnőmnek hogy ott volt egy dilis csaj és bement a bokorba ő is csak nevetett. itthon viszont utánanéztem. most akkor nimfa volt vagy egy őrült csaj? :S:S:S én L/21 legjobb barátnőm L/23 ... :S
2010. júl. 2. 17:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
utoljára én is láttam nimfát te !!! hallod még le is nyúlt a torkomon Halál komolyan!!! csak annyi a gáz ,hogy be voltam szívva. remélem te is mert ha józanul láttad akkor ott para van :d
2010. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hú hát a barátoméknál van talán még 7 nimfa is.Bennt a műhelyben.Ott tartja őket,mert nagyon értékesek.Szerintem szépek a NIMFA PAPAGÁJOK :D :D :D!!!!!!!!!!!
2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!