Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Természetfeletti lények

A kérdés

Régen mentek a Tv-ben sorozatok szellemvadászókról. Valaki megmondaná a címét?

Van rengeteg szellemvadászós, démonűzős film. Kimegy a férfi a házhoz és lefilmezi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szellem, démon, film, természetfeletti

márc. 14. 22:34  Privát üzenet  

A válaszok
szelem irtók

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 14. 23:51 Privát üzenet
GhostBusters

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 14. 23:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi!

# 3/3Időpont márc. 15. 12:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megmondaná valaki, hogy a horoszkópos jóslást milyen módszerre alapozzák?
Megmondaná valaki, hogy honnan van az alábbi képen látható földönkívüli figurája?
Megmondaná valaki, hogy ez hol történt?
Aki ért a tarothoz megmondaná, hogy ezek a lapok egészében mit jelentenek egymás után kirakva: hold, mágus, mérték, szeretők. A kérdés amire ezt húztam: hogyan alakul a közös jövőnk?
Én új vagyok itt. Valaki megmondaná mik azok a reptoidok?
Imádom az angyalos dolgokat és egyfolytában őket rajzolom és nem tudom abbahagyni, betelni velük. Valaki megmondaná hogy léteznek-e és lehet-e velük beszélgetni vagy egyáltalán...

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Természetfeletti lények rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!