Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek sellők?...

Szerintetek léteznek sellők? Indokkal! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy régen a hajósok látták őket. RÉGEN!

Meg hát...kitalálna ki ilyen "lényeket"? Ekkor képzelőereje nem lehet senkinek...

Ha esetleg láttál már sellőt írd le,hogy pontosan hol. Hogy nézett ki? Kedvesnek tűnt,vagy gonosznak?



{a vicc nem érdekel...kérlek ilyeneket ne írjatok! }


2010. júl. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
91%

Nincsenek a selő szó egy halás törzstöl származik nem emlékszem pontosan hogy hol élt ez a törzs , na szóval az europai hajósok felfedesésekre indultak és olyan csontvázakat találtak amyelek félig hal és félig emberi csontbol volt.

De hogy lehetcséges ez?

Hát elmondanám hogy a tőrzs rakta össza a hal és a ember csont szerkezetét a europaiak ugy beveték hogy ezek félig halak félig emberek :DDD hogy majdnem szörnyet haltak amikor meg láták.


És a kérdésedre válaszolva nincsenek selök!!!!!!!!!

2010. júl. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=ufE5ovvujEM

hogy aztán ez igazi-e....azt nem tom

2010. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszönöm.

A többieknek: hihetetlenül bunkó tud néhány ember lenni. Nem azért mert elmondták a véleményüket... különben meg kimondta,hogy NAGYON RÉGEN nem éltek sárkányok?

2010. júl. 3. 16:05
 14/56 anonim ***** válasza:
100%
áá én nem néztem végig a vidit mert majd beszartam:DD sok horrort nézek és nagyon félek az ilyen dolgoktól. de simán beöltözhetett akárki, pl a H2o-s lányokon is valami ruha van.
2010. júl. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
jézus isten megláttam a fejét és felsikoltottam! ez nagyon durva videó!
2010. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
de a h2o-s lányoknál látszik,hogy ruha. (szerintem:P)
2010. júl. 3. 16:17
 17/56 anonim ***** válasza:
100%

Sellők nincsenek,csak a tengerészektalálták ki őket...

A sárkányok pedig valójában a dinószauruszok.

2010. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a videó,én azt hittem hogy csak kitalálták ezeket a sellőket,de lehet hogy léteztek...
2010. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
hát, látszik, de nem annyira mű elsőre. azon a "török (amúgy malajziai) sellőn" viszont nagy látszik hogy csak szövet az egész, műbb mint a h2os ruha :]
2010. júl. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
szóval...akkor már vannak olyanok akik hisznek benne?
2010. júl. 3. 16:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!