Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek sellők?...

Szerintetek léteznek sellők? Indokkal! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy régen a hajósok látták őket. RÉGEN!

Meg hát...kitalálna ki ilyen "lényeket"? Ekkor képzelőereje nem lehet senkinek...

Ha esetleg láttál már sellőt írd le,hogy pontosan hol. Hogy nézett ki? Kedvesnek tűnt,vagy gonosznak?



{a vicc nem érdekel...kérlek ilyeneket ne írjatok! }


2010. júl. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%

persze, nagyon régen biztos voltak sárkányok. és tüzet is tudtak köpni. voltak jégsárkányok is azok meg jeget köptek. meg aranysárkány is. az emberek meg meglovagolták őket csak ezt akkoriban megsárkányolásnak hívták... így magyarul.

Süsü pedig valós történet alapján lett megírva. Nem tudtad?

2010. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
húú...komolyan? -.- nagyon vicces és szánalmas.
2010. júl. 3. 16:50
 23/56 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol olvastam,hogy régen a hajósok látták őket. RÉGEN! "


Most képzeld el, hogy a 17.században egy hajón utazol, ahol a napsütötte hőség és a bepiált,lerészegedett legénység(a női nem hiányától is)gyakran behallucináltak és ilyenkor az ember előszeretettel képzeli azt,ami a vágya.Jelen esetben 30-40 részeg,kiéhezett hajós mi másra gondolna,mint a női nem szépségeire,sajátos tengeri körülmények között.Azért ez reálisabb, mint egy sellő.......

2010. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
én akkor is hiszek bennük.
2010. júl. 3. 18:29
 25/56 A kérdező kommentje:
és azért minden hajós nem lehetett "bepiálva". mindig...
2010. júl. 3. 18:30
 26/56 anonim ***** válasza:

Egy könyvben én is olvastam, hogy több hajó legénysége is állítja, hogy sellőt látott. Leírták részletesen, hogy Hogy nézett ki. Lehet van benne igazság viszont az előttem szólónak is.

Mondjuk 35 fokban a tengeren bepiálva nem csodálnám ha sellőket láttak. Igazából szerintem csak szerettek volna sellőket látni.

2010. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
melyik könyv volt az? *-*
2010. júl. 3. 18:48
 28/56 anonim ***** válasza:

szinte minden tengerközeli országban vannak sellő legendák. az oroszoknak is megvan a maguk kis bűbájos hal leánya, aki ott kedves is, de néhol nagyon szeszélyes, sőt egyenesen gonosz.

görögöknél még a sziréneknek madár teste volt, később, a középkor környékén kapott halfarkincát.

íreknél a sellő lányok gyönyörűek, a férfiak viszont rondák, és ha egy lányuk ember férjet választott, a sellőfiúk rettenetes viharban süllyesztettek el mindenféle hajót.

Sokat olvashatsz neten a sellőkről, most valamelyik női újság is tárgyalta őket.

2010. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Szomszédasszoy sellő..
2010. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim válasza:
44%
Léteznek hát! Ott vannak a H2o-s lányok!!!!!! Ők igaziak!!!!!! Ez most komoly!!!!
2010. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!