Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek sellők?...

Szerintetek léteznek sellők? Indokkal! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy régen a hajósok látták őket. RÉGEN!

Meg hát...kitalálna ki ilyen "lényeket"? Ekkor képzelőereje nem lehet senkinek...

Ha esetleg láttál már sellőt írd le,hogy pontosan hol. Hogy nézett ki? Kedvesnek tűnt,vagy gonosznak?



{a vicc nem érdekel...kérlek ilyeneket ne írjatok! }


2010. júl. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Igen. Én arról tudok, hogy léteznek.

Egyszer elkezdtem őket hívogatni, és beszéltem eggyel.

Inkább megtartom titoknak a részleteket.

2012. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:

Sziasztok!

Halottatok e a Nürphoiszokról? Ezeknek a lényeknek egy feje de két teste van. Olyanok mint egy kétfejű rigó. A szemei lilák. Ezek az állatok nagyon ritkák, kihaló félben vannak de nagyon kedvesek és életrevalőak. Sokan nem hisznek bennük de vannak rályük komoly bizonyítékok is! Pl. van egy kétfejű madár címer is!


Komolyan ezt a badarságot elhiszitek? Ezt most találtam ki. Mondhatta volna valaki ezt egy sellőről is.

2012. máj. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Bmeg Qurvára hülyék vagytok.. Én személy szerint lesza rom., h léteznek e vagy nem..
2012. máj. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
Én nem tudom lehetséges. De ha ennyire hiszel bennük menj ki a tengerre és keress sellőt . És ez nem szemrehányás akart lenni.
2013. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Én ismerek egyet. De bocs többet nem mondhatok. Sokan nem fogják komolyan venni a válaszom. De nem hazudok.
2014. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
hát én akkora fan vagyok hogy készítettem magamnak egy tök szép uszonyt :) nos én 14 (még) meglehetősen erős fantáziával ugyhogy... elvileg többet tudunk az univerzumról mint az óceánok fenekéről tehát elképzelhető...(ja amugy egyszer ask fm-en olyan kérdés volt hogy ha félig ember félig állat lehetnél mi lenne az? és én a halat irtam:)) )
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!