Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek sellők?...

Szerintetek léteznek sellők? Indokkal! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Valahol olvastam,hogy régen a hajósok látták őket. RÉGEN!

Meg hát...kitalálna ki ilyen "lényeket"? Ekkor képzelőereje nem lehet senkinek...

Ha esetleg láttál már sellőt írd le,hogy pontosan hol. Hogy nézett ki? Kedvesnek tűnt,vagy gonosznak?



{a vicc nem érdekel...kérlek ilyeneket ne írjatok! }


2010. júl. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
akkor nem érted a lényegi különbséget. Ha eltekintünk attól, hogy bizonyíthatóan egyik sem létezik, a sellőnek akkor is több esélye van arra, hogy végül kiderüljön, igen, mivel volt már sellő észlelés, a fogtündér meg csak arra lett kitalálva, hogy a gyerek ne féljen ha kiesik a fogacskája, és elég újdivatú dolog...
2010. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim válasza:
100%

Én ugyan (még) csak egy 13 éves lány vagyok akinek (szinte) még halványlila gőze sincs az életről, de azért szeretnék magamnak hangot adni... Nem tudom, h sellők léteznek/léteztek/fognak-e létezni, ahogy azt sem tudom, hogy dinoszaurusz, tündérek stb. éltek-e… Viszont azt szerintem senki sem tudhatja, h mire képes az emberi agy... Állítólag a 100%-ból alig használunk csak pár %-ot :S… Visszatérve a képzelő erőre, én még nem találkoztam az „igazi” Mickey Mouse-val. De ő is , mint még sok más mesefigura, egy valós dolgon alapul. Mert egerek léteznek, és ő is egy egér. A Mikulás, pedig egy legendán alapul… Szerintem mindenre van magyarázat…még arra is amire nincs :D Nekem két elképzelésem van: A: Igenis voltak (esetleg még vannak) sellők B: Betegségek...

(Ezt úgy értem, h pl: születési rendellenességek… Úszóként összenőtt lábak… Bőrbetegség és/vagy pikkelyes bőrbetegség) Például itt: [link] [link] --> Az ichthyosis öröklött bőrbetegség, mely száraz, hámló pikkelyekkel jár. (Azichthyos görög szó halatjelent, mely a pikkelyes hámlásra utal).

C: Képzelet szüleménye… Pl.: Szfinx (oroszlántestű, madár-, kos- vagy emberfejű lény)…Lehet volt ilyen lény is… de valószínűbb, h csak játszottak és kitaláltak egy „isten szerű ritka és/vagy rendkívüli lényt”… Mert oroszlán/ember/kos létezik és láttam is őket de ezeknek a remix-ét nem… (Szóval az is lehet, h piás tengerészek vagy épp vicces kedvű tengerészek találták ki őket és beszéltek össze hátha kapnak egy kis lóvét érte

Szerintem Én csak ennyit akartam…

Ui.: Örülök, h megoszthattam veletek az én elképzeléseimet és remélem segítettem a kérdésedre adott "válaszaimmal"...

És elnéést, h ilyen hosszúra sikeredett!

2010. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim válasza:
"Három" xD
2010. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%

Syssy24 válasza


Felszavaztalak, mert támogatom a kezdőket, a hibák ellenére... :)

2010. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

15:47

Egy dologban nem értek veled egyet...a dinószauruszok bizonyitotan léteztek!

2010. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
tudod en is olyan vagyok mint te nem aarod elfogadni h nincsenek sellok xd...mert annyira elbuvoltek teged ...hogy. mar szinte csalodassal toltene el ha nem leteznenek...ez velem is igy van a kis hableanytol kezdve imadom oket..xd :) Es meg ha azt is mondom...h...nem leteznek...legbelul azert remenykedem bennek h egyszer majd csak egy pillantasra is latok ilyet ...xd :))): Csak elbuvolt a latvanyuk ..ennyi az egesz xd :) Semmi tobb...
2010. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:

Ez nem bunkoság kérdező , ez a válasz nincsenek sellők , ennyire nehéz megérteni, nincsenek és kész!!!!!

NINCSENEK SELLŐK !

2010. aug. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

a "nem használjuk az agy száz százalékát", csak pár százalékot, csupán városi legenda. Minden dolog más agyterületet dolgoztat.

Amiből kiindult ez a dolog, és amiben igaza van: nem használjuk teljes hatásfokkal.

2010. aug. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim válasza:

szerintem olyan lény létezhet/létezhetett vagy akár fog, amelyik hasonlít az emberre és a vízben él. a sellő ember és hal szerű izé keveréke. na most ez lehet csak nekem ellentmondásos biológiailag, de ha valakinek elhihető... de ma még annyira nincs olyan fejlett tudományunk, hogy egy ilyen lényt megalkossunk, és életben tartsunk, de előfordulhat, hogy évek múlva már igen... magamból indulok ki én az ilyesmi lényeket megkreálnám...xD

na szóval... szerintem vannak "sellők" mert amit nem ismerünk, azt ne ítéljük el. meg ha már a nem ismerésről van szó... mennyire ismerjük mi a tenger világot?:| valahogy az űrkutatás jobban izgatja az embereket és a nagyon mély helyekre ugye nem is tudnánk lemenni... így lehet hogy vannak olyan lények amiket valaki látott, de nem él közvetlen közelünkben.

meg ha te látnál egyet akkor el is mondanád? hát persze, hogy nem, mert hülyének néznek és sehogy se tudod bebizonyítani...

2011. jan. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Nem értem.. Miért ne létezhetnének "sellõ szerũ izék" ?? Az ember a világon nagyon nagyon sok mindent nem tud. Soha Soha az életben nem fogjuk tudni, hogy mik léteznek még! Honnan tudod, hogy nem léteznek, ha nem is láttad õket? Honnan tudod hogy léteznek, ha nem láttad még? Ezzel az erõvel a dinoszauruszokra is mondhatnánk, ha nem lennénel bizonyítékok, hogy nem léteztek! Na és honnan lettünk mi? Honnan lettek az állatok?? Az fix, hogy kialakultunk a fajokból, DE azok az állatok, lények mibõl lettek? Porból? Ha abból, akkor a por mibõl? Ez az élet titka. Soha nem fogjuk megtudni. Soha az életben, még a sellõk létezését se. Tituláljatok hülyének, de ezt nem gondolta végig sennki. Szerintem létezHETnek. Simán.
2012. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!