Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehetett ez?

Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Legalább 1 éve történt, de mindennap eszembe jut. Akkor is tettem már fél kérdést róla, de nincs rá érdemleges válasz.

Este volt feküdtem az ágyon és telefonoztam,be voltam fordulva a fal felé. Utána már csak arra emlékszem, hogy látom magamat kívülről (hatulrol) ahogy összehúzva magam fekszem az ágyon, és a hátam mögött, az ágy szélén legalább 8-10 no/neni áll, és fölém voltak hajolva. Vilagosszürke féle színük volt. Ott álltak 2 sorban az ágyam mellett, kicsit fölém hajolva és engem néztek, ahogy alszom.

Aztán ahogy lassan magamhoz tértem, ahogy ott feküdtem, még éreztem őket a hátam mögött, kinyitottam a szemem, magam mögé néztem, nem volt ott senki, és tovább mobiloztam. Csak másnap mikor meséltem tesómnak, és ő meg a frászt kapott, akkor fogtam fel kicsit jobban. Azóta is volt, hogy egy nő az ágyam mellett állt, de eddig egyszer sem ijedtem meg tőlük.


Volt már olyan korábban, hogy éjszaka felkeltem, és egy neni ült nem messze a fotelben tőlem, felém fordulva, és engem nézett, néztem őt, tudomásul vettem, hogy ott van és visszafeküdtem.


Vagy volt korábban, hogy a tesomnal aludtam és éjszaka, mikor felébredtem, volt egy szivacs a földön,amin egy fiatal srác ült, ahogy észrevettem, azt hittem a sógorom baratja, csak itt maradt éjszakára, reggel még meg is akartam kérdezni, hogy mikor ment el, de aztán csak delután jutott eszembe, persze fogalmuk sem volt kiről beszélek.


Sokan mondják az ilyenekre, hogy alvásparalizis, de tudom, hogy nem az, aki csak egyszer átél ilyet, az többé nem fogja mindenre, ami fura és éjszaka történik, hogy alvásparalizis. Most sem tudom igazan milyen válaszra varok itt gyakorin, hiszen a többség, ezeket hülyeségnek tartja, képzelődésnek.

Főleg az első esetre lennék kíváncsi, mert ilyenről még nem hallottam.

Köszönöm a válaszokat



2019. márc. 19. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A telepátiának van olyan változata ami látomással jár. Ezt Vasziljev - Telepátia c. könyve is írja. Például nekem is volt már olyan érzésem mint ha a lakásomban lenne valaki például éjjel és néz. Aztán a volt tulajdonos maga mondta hogy azon az éjjelen visszaemlékezett arra az időkre mikor még ott lakott. Ekkor kapcsoltam hogy tényleg őt érzékelhettem.

Hogy a kérdésedben leírt sok nő ki volt, nincs ötletem. Gondolom annyian nem lakhattak ott régebben egyszerre. Főleg ha a ház ahol ezt tapasztaltad, új építésű és te vagy benne az első lakó. Vagy valami munkahely volt az az épület ahol sok nő dolgozott? Ilyenekre lehet gondolni.

2019. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az eseteknél észnél voltál?

Hát,lehet hogy most kiborítalak,de ez sztm alvásparalizis.

De szellemek is lehetnek.

Elötted a házában más is lakott?

Mert akkor lehet hogy a (volt)lakók szellemeit látod.

2019. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg OBE(Out of Body Experience - Testen kívüli élmény) lehetett, olyankor ugyanis mind érzékeljük a minket körülvevő entitásokat.


Milyen napod volt aznap, amikor ez történt?

2019. márc. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez egy panelház, kb 40 éve vettük a lakást, mikor a ház épült, előtte mondjuk voltak itt régi egyszintes sorházak, ha jól tudom.

Árra már nem emlékszem aznap milyen napom volt.

2019. márc. 21. 00:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy nem alvásparalízis. Inkább olyasmi lehet amit #1 és #3 ír, illetve az a kérdés bennem is felmerült ami #2-ben hogy lehet a valamit tudni arról, hogy előttetek ki lakott abban a házban?
2019. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 amatorkriptozoologus ***** válasza:
56%

NEM SÉRTÉSNEK!!!


De lehet hogy alvásparalízis.

Van egy olyan formája ami testen kívüli élménnyel jár, rekurrens izolált alvásparalízisnek hívják.

Bár az azt megelőző alvásparalízis szakasz elmaradt.. ez különös.

2019. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Modern kori technológia, melynek létezéséről még nagyon kevesen tudnak. Ez a kivetítés számomra is új, nem tudom hogyan csinálják. Tájékozódj a neten, habár erről még viszonylag keveset írnak, mert ez a legújabb találmány.

Targeted Individuals, Gang Stalking címszavak alatt keress.

2019. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bátor Tintanyúl ***** válasza:
Nénik. Nénik? Engem ez gondolkodtatott el. Miért pont néniket látsz vajon? Lehetnének szellemek, démonok, árnyalakok, földönkívüliek, manók, parakislányok fehér hálóingben, angyalok, csuklyás emberek... de hogy pont nénik?
2019. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!