Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 16 éves vagyok és esténként...

16 éves vagyok és esténként mindíg nagyon félek. Mi lehet ez? Többi lenn .

Figyelt kérdés
Mindíg is féltem esténként .. de azt hittem hogy ha már leszek 15-16 akkor elfelejtem! Nem .. mostanra még rosszabb! Anyummal alszom mert annyira félek! És az ágyban is úgy tudok csak nagy nehezen elaludni hogy ha az anyukám átfog! Sokszor néztem mostanság horror filmet és olvasok neten történeteket! Esténként mindíg ezek a dolgok jutnak eszembe!Félek egyszer rosszul leszek. Mindíg azt hiszem hogy valaki néz..vagy ha anyum vagy ha mindenki elalszik akkor megtámad!Megöl! hogy mi azt nem tudom .. és a lábam sem merem soha kinyujtani mert félek hogy elkapja valami és lehúz az ágyról .. félek az estéktől .. Miért??
2010. júl. 3. 18:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Próbálj nem gondolni rá :) Velem is ez van.

Hiába félek este akkor is olvasom ezeket.

Horrorfilmet cak 2t láttam. A Kört (attól egy kicsit féltem) meg a Fűrészt (attól nem féltem)

Gondolj jó dolgokra. Nekem ez be szokott válni. :)


Ha hiszel az angyalokban ez bejön(legalábbis nekem):

Hívd az őrangyalod és kérd tőle hogy szüntesse meg a félelmeidet. Sajnos csak egy napra jött be.

14/L

Remélem vmelyik használ :)

2011. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam aludni egy ideig mikor 12 éves koromban megnéztem a kör című filmet:) Ráadásul egy hatalmasnagy plazma tv volt az akkori szobámban/nem az enyém, de apukám azzal foglalkozik hogy megavítja a tv-ket számítógépeket, és az én szobámban volt/. Pár napig nem tudtam aludni, aztán megkérdeztem magamtól: miért mászna ki valaki a tv-ből? Tiszta hülyeség volt az egész:P Menj el sportolj valamit, vagy legyél a barátaiddal. Én pl olyan vagyok, hogy ha valami érdekel akkor nagyon rá tudok kattni a témára, sok sikert x)
2011. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Én nyáron mindig késő este (1-2 óra fele) fexem le. Nem nagyon szoktam horrort nézni meg nem ilyen kimondottan horrort mint a kör meg ilyenek... Csak ilyen fura filmeket. És ezek mindig eszembe jutnak mikor a fürdőszobában vagyok. Sokszor gondolok rá h nem kéne a tükörbe néznem mert mást fogok látni nem magamat benne (sok ilyen film van amiben a tükörben látják a rémisztő alakokat..), de elég nagy a tükrünk és mindig bele nézek sokszor 5 percig nem veszem le rőla a szemem. Meg utána az ágyban full rajtam van a takaró akár mien meleg van, és arra gondolok h nem kéne kibújnom a takaróbol de azért is megteszem meg nem kéne átfordulnom másik oldalra, mert ott fogok látni valakit, de csak azért is átfordulok. Ez segít nekem :DD + még arra is gondolok, h a kutyám egy jelzőkutya miniyorki, és az aztán biztos ugatna, ha valaki lenne a házban. minden zajt meghall az egyszer biztos :D
2012. aug. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!