Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » 16 éves vagyok és esténként...

16 éves vagyok és esténként mindíg nagyon félek. Mi lehet ez? Többi lenn .

Figyelt kérdés
Mindíg is féltem esténként .. de azt hittem hogy ha már leszek 15-16 akkor elfelejtem! Nem .. mostanra még rosszabb! Anyummal alszom mert annyira félek! És az ágyban is úgy tudok csak nagy nehezen elaludni hogy ha az anyukám átfog! Sokszor néztem mostanság horror filmet és olvasok neten történeteket! Esténként mindíg ezek a dolgok jutnak eszembe!Félek egyszer rosszul leszek. Mindíg azt hiszem hogy valaki néz..vagy ha anyum vagy ha mindenki elalszik akkor megtámad!Megöl! hogy mi azt nem tudom .. és a lábam sem merem soha kinyujtani mert félek hogy elkapja valami és lehúz az ágyról .. félek az estéktől .. Miért??
2010. júl. 3. 18:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm. Ismerős :D. Csak én merek egyedül lenni és arra gondolok, hogy olyan mint nappal csak sötét van. Minden egyes zajra figyelek és nem merek kitakarózni pedig már megrohadok olyan melegem van :D. Aztán később elalszok. Gondolj arra, hogy úgyse létezik esetleg vegyél egy éjszakai lámpát és éjszakára kapcsold fel. Jobbat nem tudok. Én attól szoktam "félni" hogy amikor este 10-11 körül gépezek és tök sötét van, hogy valami megfogja az asztal alatt a lábamat ×D másnap meg nevetek egy jót :D
2010. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
13/L
2010. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

Figyu:


Ne nez horror filmeket meg ne olvas ilyeszto torteneteket majd idovel elmulik, de ha nem tenyleg el kell menni orvoshoz,marmint pziologushoz ,es ha valamitol felsz jarj utana mi lehet az meg ha nagyon felsz is! En is ezt tettem es nalam bevalt.

2010. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim válasza:
100%
detto ez van velem is.mondjuk nem nézek horrort pont ezért viszont mindig eszembejutnak éccaka a történetek.és én se merem a lábam kidugni a takaró alól(sok embert ismerek aki még nem) nappal jót röhögök rajta este nem vicces..
2010. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Próbáld meg, hogy néhány hétig, semmi félelmeteset nem nézel, olvasol, és ha netalántán utána is meglenne a problémád, akkor fordulj szakemberhez. Ha a szüleid nem akarnak segíteni, vagy nem hisznek neked, akkor talán kérdezd meg az iskolaorvost vagy a háziorvosod, hogy mit ajánlana. Ha valamelyikük komolyabbnak gondolja, biztos szól a szüleidnek, és akkor ők is hinni fognak neked.
2010. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
31%
az már túlzás hogy 16 évesen az anyáddal alszol én már elmentem volna piciáterhe
2010. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem kiskoromban mindig. Annyira, féltem, hogy valami megfogja a lábamat, hogy a takaró huzatjában aludtam. Aztán én is néztem ilyen Kör-t meg minden féle horrort, és napokig alig tudtam aludni. De egy pár ilyen után nekem volt annyi eszem, hogy tudom, hogy nem bírom őket, ezért NEM NÉZEM! Nem hiszek a szellemekben meg ilyesmikben, de ha sötét van és egyedül vagyok akkor remegek mint a nyárfalevél, amikor eszembe jutnak a rémtörténetek. Ez van. Zárd ki az életedből a horrort és akkor nem fogsz félni. Egy horror filmet haverokkal végig izgulni, meg végig rettegni jó móka, de ők hazamennek és nyugodtan alszanak éjszaka. Te nem, te éjszaka is félsz, anyukáddal alszol,ez pedig nem egészséges.
2010. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
100%

Szia/sztok!

Én 10 éves vagyok.

Az van hogy pár napja/hete vagyis olyan 1 hónapja néztem rémtörténeteket meg a bloody mary-t és a péntek 13.-at..iszonyúan félek ezektől..anyum mamim és tesóm is azt mondja képzelődök.Van saját ágyam de este mindig valakinél alszok mert félek..Még olyan is van hogy a mamám büdös lábát szagolom XD!!!De most néztem ezeket a tanácsokat és megpróbálom nem nézni a horrorokat.Nincs sehol senki..Ezt megkell értenem.De pedig néha úgy van..Tudjátok hogy a bloody mary tükrös..És emiatt utálom a tükröket.De inkább nem is beszélek róla..Sok szerencsét a mai éjszakának és persze magamnak is sok szerencsét!De amugy néha azt gondolom hogy amikor a paneles előszobai ajtómra nézek van ott valami..Nem szeretek egyedül ott lenni.Megőrjít ez a ház!Na ez van!!Sziasztok 10/L

2010. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
77%
10 évesen nem kéne horrort nézni!
2010. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős :D 12 vagyok nézek horrrort mert tetsziik és akkor meg röhögök alatta xD/franc tudja mitől xD/ aztán eljön az est e : nem merek lelépni az ágyamról, úgy megyek ki a szobába hogy az ágyam mellett lévő sólámpátfelkapcsolom aztán odarohanok az ajtóhoz , ott is felkapcsolom a lámpát , majd átfutok a kövi szobán és ott is felkapcsolom a lámpát, átmek a fürdőbe és felkapcsolom a lámpát xD
2010. júl. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!